Portal informacyjny | Nowy Sącz

Targi „DOM i OTOCZENIE” już 21 kwietnia w Nowym Sączu

0 1 312

Zapraszamy mieszkańców Nowego Sącza i pobliskich miejscowości do odwiedzenia tegorocznej, 22. edycji Targów Sądeckich, która przebiegać będzie pod hasłem: „CZYSTE POWIETRZE DLA NOWEGO SĄCZA”.

Celem jest propagowanie działań zmierzających do uświadomienia mieszkańcom jak ważna jest dla zdrowia walka o czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia, dbanie o środowisko, ogrzewanie zwrócone na ekologię. W tym celu podczas tej edycji targów, firmy będą prezentowały szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania. W jednym miejscu i czasie będzie można porównać piece, ceny, a to wszystko wprost u źródła, czyli u producentów. Na terenie zewnętrznym wielu z nich pokaże w praktyce jak funkcjonują, zaprezentowany zostanie proces palenia. Będą różne paliwa i różne piece, a ponadto oferta ogniw fotowoltaicznych, które obecnie zyskują coraz większą popularność wśród społeczności.

Targi Sądeckie to również liczne stoiska z elementami wyposażenia wnętrz, materiałami budowlanymi, a także stoiska prezentacyjne i sprzedażowe. Targi to miejsce prezentacji nowoczesnych technologii, to możliwość bezpośredniego kontaktu.

Rodzice, którzy odwiedzą targi ze swoimi dziećmi będą mogli zostawić je pod opieką animatorów z Klubu Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Dzieci będą budować budynki z autentycznych, miniaturowych materiałów budowlanych. Kreatywne i twórcze zabawy sprawią dzieciom wiele radości.

Wszyscy, którzy odwiedzą targi w dniach od 21 do 22 kwietnia i prawidłowo wypełnią otrzymany kupon konkursowy wezmą udział w losowaniu nagród, które ufundowali wystawcy.

Zapraszamy od 21 do 22 kwietnia. Hala Sportowa MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna 34 w godzinach od 10:00 do 17:00.

ORGANIZATOR – PROMOCJA – TARGI WADOWICE

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.