miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gwarancja najwyższego komfortu snu z nowosądeckiej fabryki materacy!

0 2 763

Sprężyna czy gąbka? Bonnel, czy lateks? Sam stelaż, czy w zestawie z materacem?  A może jednak rozkładana do spania sofa? Z pewnością wielu z Was, wybierając swój materac, zadawało sobie podobne pytania. Jak wiadomo, na komfort naszego snu i wypoczynku wpływa wiele różnych czynników, o których nawet nie zdajemy sobie sprawy.

Znają je doskonale specjaliści z nowosądeckiej Fabryki Materacy NOWAK.
Szukając materaca w wielkim markecie trudno jest oczekiwać fachowej porady przy wyborze tego właściwego. Materace często są tam dodatkiem do łóżek, a sprzedawcy nie zawsze są przeszkoleni w tematyce zdrowego snu. Dlatego warto zasięgnąć w tym temacie rady doświadczonego specjalisty i wybrać się do Fabryki Materacy NOWAK. W tej nowosądeckiej manufakturze, każdy może liczyć na indywidualną pomoc, dobrać rozmiar, kształt i materiały, z których powstanie ten idealny materac. Fabryka Materacy NOWAK, to mała lokalna firma z wielkimi możliwościami.

 

 

W Nowym Sączu, przy ul. Karola Szymanowskiego, można dostrzec niewielki budynek,  w którym ulokowano siedzibę prawdziwej Fabryki Materacy. Fabryki – bo produkowane materace powstają od podstaw, choć firmę łatwiej porównać do manufaktury. Nad każdym produktem, pracuje bowiem człowiek, a nie maszyna.

Co sprawia, że materace tej nowosądeckiej firmy są najwyższej jakości?
Nie prowadzimy produkcji masowej i co równie ważne, nie magazynujemy materacy. Każdy z nich, tworzony jest dla konkretnego klienta, na indywidualne zamówienie. Staramy się dobierać odpowiednie materiały do upodobać i potrzeb danej osoby, i co istotne, wszystkie produkty z jakich korzystamy, pochodzą z Polski – wyjaśnia Bartosz Nowak, właściciel Fabryki Materacy NOWAK.

Nowosądecka firma nie ma żadnych ograniczeń w kwestii doboru materiałów,  z których powstają materace. Klienci znajdą tutaj zarówno klasyczne wypełnienia, jak i te ekstrawaganckie – Zakres surowców używanych przez naszą firmę jest niezwykle szeroki. Od pianek lateksowych, termoelastycznych, wysokoelastycznych, siedmiostrefowych po końskie włosie, wełnę owczą czy trawę morską – Wszystko zależy od klienta, który może liczyd na naszą poradę i pomoc w doborze wypełnienia. Dla przykładu – trawa morska znakomicie wpływa na nasz kręgosłup, z kolei dla osób lubiących chłodniejszą powierzchnię do spania proponujemy specjalne, żelowe pianki chłodzące, dzięki którym materac nagrzewa się trzykrotnie wolniej niż w wersji standardowej – dodaje Bartosz Nowak. Ze względu na to, że nasze materace produkowane są ręcznie i na indywidualne zamówienie, nie ogranicza nas również wymiar czy grubość – jesteśmy w stanie dostosować się do największych wymagało
naszych klientów.

 

 

Topowym produktem firmy jest materac pięciozwojowy z lateksem i żelem chłodzącym – Zdecydowanie mogę polecić ten produkt. Lateks jest surowcem w pełni naturalnym, nie wchłania kurzu i roztoczy oraz dopasowuje się do kształtu naszego ciała, co znacznie poprawia komfort snu – wyjaśnia właściciel Fabryki Materacy.

Kolejnym produktem, który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu klientowi – a co więcej, jest to produkt najczęściej polecany przez naszych klientów – to produkowane przez nas 100% naturalne poduszki w pokrowcu Aloe Vera. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o lepszym komforcie snu. Jej wkład stanowi bryła lateksu, który świetnie dopasowuje się do kształtu głowy i prawidłowo ją podpiera. Specjalne kanaliki usprawniają przepływ powietrza w poduszce i nadają jej przyjemną miękkość. Lateks wyróżnia się przyjemną sprężystością niespotykaną w poduszkach o innych wkładach. 
 
Ta nowosądecka firma istnieje na rynku już od siedmiu lat, jednak doświadczenie jej właściciela w branży meblarskiej jest trzy razy dłuższe. W swoim katalogu,  Fabryka ma około 50 modeli różnego rodzaju materacy – dzięki szerokiej ofercie może zagwarantować, że każdy klient będzie w stanie dobrze dobrać materac do swoich oczekiwać. Najważniejszym celem Fabryki Materacy NOWAK, jest utrzymanie satysfakcji klientów na najwyższym poziomie i w związku z tym, grono specjalistów wciąż pracuje nad nowymi technologiami, które wdrażane są w najnowszych produktach.

 

 

Fabryka Materacy NOWAK, w swojej ofercie ma nie tylko standardowe materace. Oferuje również materace dedykowane do łóżeczek dziecięcych – to bardzo istotne, aby maluchy już od pierwszych dni życia miały zapewnione odpowiednie podłoże do snu – dzieci w łóżku spędzają nawet trzykrotnie więcej czasu niż osoba dorosła. Materac dla dziecka, nie może być ani za miękkie ani za twardy, musi być stworzony z naturalnych materiałów aby nie powodować nadmiernej potliwości. Fabryka tworzy również materace dla szpitali,  hoteli, przyczep kempingowych a nawet te, dedykowane dla tirów. 

Dzięki stronie internetowej www.FabrykaMateracy.info, materace z Nowego Sącza trafiają do klientów z całej Polski – co ważne, wysyłane produkty nie są zwijane przed nadaniem, dzięki czemu żaden materac nie traci swoich właściwości jeszcze zanim trafi do rąk klienta. Dobra opinia o firmie dotarła też nawet za granicę, skąd również coraz częściej spływają zamówienia. W Nowym Sączu natomiast, zamówione produkty można odebrać osobiście lub zamówić dowóz pod wskazany adres.

Te materace mogą trafić również do Ciebie! Skorzystaj z fachowej porady i wybierz swój idealny materac.

Dowiedz się więcej na:
www.fabrykamateracy.info lub Facebook.com/fabrykamateracy.info
lub odwiedź lokal:
ul. Szymanowskiego 23,
Nowy Sącz
 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź