Agropromocja 2018 – wystawa po raz kolejny przyciągnęła prawdziwe tłumy [ZDJĘCIA]

Odbywająca się co roku w Nawojowej cykliczna impreza, podczas której swoje stoiska zaprezentowało ponad 400 firm działających w branży agrobiznesu, dobiegła końca. W ciągu dwóch dni wystawowych targi zwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób.

 

Czytaj również: Czy tegoroczna susza dała się we znaki sądeckim plantatorom?

 

Z racji prestiżu, jakim Agropromocja cieszy się od kilkunastu lat, jest ona świetną okazją dla przedsiębiorców do zaprezentowania swoich produktów szerszemu gronu odbiorców i nawiązania korzystnych kontaktów partnerskich oraz biznesowych. Nie inaczej było i tym razem. Prócz olbrzymiej liczby wystawców, do Nawojowej ściągnęły także prawdziwe tłumy osób zainteresowanych tematyką agrobiznesu.

 

 

Organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje, które uświetniły 28. edycję targów, w postaci różnorakich pokazów oraz występów zespołów artystycznych. Swoją niszę zwyczajowo znaleźli też twórcy wyrobów ludowych, rolnicy indywidualni i koła gospodyń domowych, oferujące swoje wyroby na bezpłatnych stoiskach handlowych.

Kolejna edycja i kolejny sukces 28. edycji imprezy, która stanowi olbrzymi zastrzyk rozwojowy dla regionu i niezwykle korzystnie wpływa na relacje między lokalnymi przedsiębiorcami. Biorąc pod uwagę zainteresowanie targami, które z roku na rok wzrasta, można prognozować, że kolejne edycje okażą się porównywalnym, jeśli nie większym sukcesem.

 

 

Marcin Cięciwa

Fot.: Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Agropromocja 2018Agropromocja NawojowaPromocja Targirolnictwostoiskatargiwystawcy
Comments (0)
Add Comment