Carrefour w Galerii Sandecja otwiera się na nowo! Atrakcje czekają na Ciebie

Już wkrótce wielkie otwarcie hipermarketu Carrefour w Galerii Sandecja przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. 17 i 18 maja w godz. od 11:00 do 19:00 na wszystkich chętnych czekają przeróżne ciekawe atrakcje dla małych i dużych. Będzie można skosztować także produktów.

 

Czytaj również: Chiński Market „Panda” – radość z zakupów w super cenie!

 

Warsztaty florystyczne, mega zjeżdżalnia, malowanie twarzy, skręcanie balonów, darmowa wata cukrowa i popcorn oraz degustacje produktów – to wszystko przygotowali organizatorzy wydarzenia, które odbędzie się w Galerii Sandecja w Nowym Sączu. Nowa odsłona hipermarketu Carrefour to okazja do świętowania. 17 i 18 maja nie może Was tam zabraknąć.

Ponadto od 10 do 18 maja jest możliwość odbierania bonów do sklepów na terenie Galerii Sandecja. Należy zrobić zakupy w hipermarkecie Carrefour, a następnie podejść do hostessy w punkcie obsługi promocji i odebrać bon. Procedura jest zarówno łatwa, jak i przyjemna.

Pamiętaj, że im wyższa wartość paragonu, tym większe bony do sklepów Galerii Sandecja. Zakupy za 200 zł i więcej – bon 30 zł, za 150 zł – bon 20 zł, za 100 zł – bon 10 zł. Skorzystaj z sytuacji, aby mieć jeszcze większą radość z kupowania. Odebrane bony można wykorzystać w wybranych sklepach Galerii Sandecja przy ul. Węgierskiej 170 w Nowym Sączu do 26 maja 2019 roku. Nie czekaj, już dziś przyjdź do hipermarketu Carrefour na super zakupy.

Regulamin dostępny jest w punkcie obsługi promocji i biurze administracji Galerii Sandecja.

W weekendy z aplikacją Mój Carrefour za zakupy od 80 złotych – rabat 10% na cały paragon!

Na wspólne świętowanie nowego otwarcia hipermarketu Carrefour w Galerii Sandecja w Nowym Sączu zapraszają organizatorzy.

Agnieszka Michalik
Fot.: Galeria Sandecja

Komentarze Facebook
atrakcjebonyCarrefourgalerianowe otwarcieNowy SączSandecjaświętowanieWęgierska
Comments (0)
Add Comment