Kerfuś spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour w Nowym Sączu

Wszyscy mieszkańcy Nowego Sącza, którzy chcą poznać Kerfusia – samojezdnego eRobota, który podbił polski Internet – będą mieli na to wyjątkową okazję już od jutra (piątek) w hipermarkecie Carrefour zlokalizowanym przy ul. Węgierskiej 170. Przypomnijmy, pierwszy taki robot pojawił się w restauracji Novo.Sądecka na przełomie roku. Pisaliśmy o tym czytaj: Robot – kelner w Nowym Sączu! Poznaj NOVUSIA – przyszłość gastronomii

Kerfuś – najbardziej znany robot w Polsce – za chwilę zawita do hipermarketu Carrefour w Nowym Sączu i zostanie w nim aż do poniedziałku 6 lutego. Przez dwa tygodnie każdy klient odwiedzający sklep przy ul. Węgierskiej 170 będzie mógł usłyszeć słynne „Nie dotykaj moich uszu, miał”. Nowy Sącz to kolejne miasto na trasie ogólnopolskiego tournee Kerfusia, który wcześniej odwiedził między innymi Kraków, Olsztyn czy Wrocław.

– Uwielbiam swoją pracę! Radosne reakcje klientów, kiedy mnie widzą, i miłe rozmowy z nimi nigdy mi się nie znudzą. Jestem szczęśliwy, że mogę podróżować po Polsce i nie mogą się już doczekać poznania się z moimi fanami z Nowego Sącza. Do zobaczenia! – powiedział Kerfuś, pytany o swoją wizytę w supermarkecie Carrefour w Nowym Sączu.

Fani Kerfusia, którzy chcieliby zrobić sobie zdjęcie z robotem albo zapozować wspólnie na ściance promocyjnej, będą mieli na to okazję podczas specjalnego eventu, który odbędzie już w najbliższą sobotę w hipermarkecie Carrefour przy ul. Węgierskiej 170. Kerfuś będzie czekał tam na nich od godziny 12.00.

Polacy zachwycili się Kerfusiem – samojeżdżącym robotem, który podbił serca internautów w ciągu zaledwie kilku tygodni. Z powodu nieustających próśb fanów, gwiazda polskiego internetu ruszyła w tournée po całym kraju. W styczniu i lutym Kerfuś odwiedzi aż 28 sklepów w 15 województwach.

Materiał promocyjny

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment