Gmina Grybów: Zderzenie dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

W sobotę (25 sierpnia) ok. godz. 14:09 w miejscowości Cieniawa, w gminie Grybów doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z pojazdów znajdował się na poboczu drogi, a drugi w rowie. Samochodami podróżowało w sumie sześć osób, w tym dwoje dzieci.

 

Czytaj również: Łabowa: Samochód osobowy zderzył się z dostawczym! Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki Citroen C3 i Vw Polo. Citroen C3 znajdował się na poboczu drogi, a Vw Polo w przydrożnym rowie. Samochodami podróżowało łącznie sześć osób, w tym dwoje dzieci. Wszystkie osoby znajdowały się poza pojazdami i nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Działania strażaków polegały zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy Policji w kierowaniu ruchem. Ze względu na to, iż w zdarzeniu brały udział dzieci, na miejscu pojawiła się karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga przebadała dzieci oraz jedną dorosłą osobę, która zaczęła uskarżać się na dolegliwości. Po przebadaniu zdecydowano o pozostaniu tych osób na miejscu zdarzenia. Na miejscu pozostała Policja, która prowadziła swoje czynności dochodzeniowe oraz uczestnicy zdarzenia – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Cieniawie zadysponowane zostały zastępy z: JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Ptaszkowa oraz OSP Cieniawa. Czynności prowadzone przez strażaków trwały dwie godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
CieniawadrogagminaGrybówpoboczerówsamochodyzderzenie
Comments (0)
Add Comment