miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jasienna: Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu dwóch samochodów! [ZDJĘCIA]

0 1 146

W niedzielę (9 czerwca) ok. godz. 4:15 w miejscowości Jasienna w gminie Korzenna doszło do zderzenia dwóch samochodów. Podróżowało nimi trzy osoby, a jedna z nich została poszkodowana. Po udzieleniu pomocy przez załogę karetki pozostała ona na miejscu.

 

Czytaj również: Gmina Korzenna: Samochód uderzył w przepust! Kierująca w szpitalu [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce ustalono, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, tj. Nissan Qashqai oraz Seat Leon, którymi łącznie podróżowały trzy osoby. Wszystkie osoby opuściły pojazdy przed przybyciem Straży Pożarnej. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości. Droga w obu kierunkach była zablokowana. Seat znajdował się w rowie melioracyjnym, natomiast Nissan na drodze. Na drodze znajdowały się pozostałości pokolizyjne. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej. Przekazano osobę poszkodowaną przybyłej na miejsce zdarzenia załodze karetki Pogotowia Ratunkowego. Odłączono klemy akumulatora we wszystkich pojazdach, samochody zostały sprawdzone pod kątem zagrożenia pożarowego. Osoba poszkodowana po udzieleniu pomocy, pozostała na miejscu. Na tym działania zakończono. Na miejscu pozostali wszyscy uczestnicy zdarzenia oraz Policja prowadząca swoje czynności dochodzeniowe – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań w Jasiennej zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Jasienna, OSP Korzenna oraz OSP Korzenna Centrum.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź