Mąż zastrzelił żonę z dubeltówki! Śledztwo umorzone

Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu umorzyła śledztwo w sprawie tragicznej śmierci małżonków z Woli Kosnowej w gminie Łącko. Śledczy ustalili ostatecznie, że 24 lutego ubiegłego roku mężczyzna zastrzelił swoją żonę z nielegalnie posiadanej broni myśliwskiej. Potem odebrał sobie życie, strzelając z tej samej broni. Prokuratura umorzyła sprawę po wyjaśnieniu wszystkich okoliczności.

Czytaj również: 71-latek nie żyje. Osobówka wypadła z drogi i potrąciła mężczyznę

Przypomnijmy, tragedia rodzinna miała miejsce w Woli Kosnowej, koło Kamienicy! Mąż zastrzelił żonę, a potem poszedł do stodoły i popełnił samobójstwo. Zgłoszenie o morderstwie policjanci otrzymali w środę (24 lutego 2021 r.), około godz. 14.20. Faktycznie na miejscu, funkcjonariusze znaleźli dwa ciała z ranami postrzałowymi głowy. Technicy kryminalni pracowali do późnych godzin wieczornych zabezpieczali ślady na posesji rodziny C. Ciała zostały poddane sekcji zwłok. 

Morderstwo w Woli Kosnowej
Stanisław C. († 62 l.) od lat mieszkał wraz z żoną Hanną († 56 l.) w pierwszym domu we wsi Wola Kosnowa (gm. Łącko). Wraz z małżeństwem, pod jednym dachem, mieszkał także dorosły syn Marcin. Nie pracował. Na tej samej posesji, ale w innym domu mieszkała także babcia rodziny. Dwie córki małżeństwa wyszły za mąż i wyprowadziły się do sąsiednich miejscowości.

fot.: ALL/Se.pl

 

Komentarze Facebook
Comments (1)
Add Comment
  • Kryśka

    Informacje, w którym konkretnie domu mieszkali oraz kto dokąd się wyniósł- one wydają się być zbędne. Co się dzieje, że w wielu gazetach dziennikarze w taki sposób opisują wydarzenia? Mało konkretów, lanie wody, większość nie na temat…