Nowa Wieś: Zderzenie dwóch osobówek na DK 75 [Zdjęcia]

W niedzielę (3 lutego) w godzinach wieczornych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Nowa Wieś. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi podróżowały łącznie cztery osoby. Nikomu nic poważnego się nie stało.

 

Czytaj również: Dąbrowa: 29 strażaków walczyło z ogniem! [ZDJĘCIA]

 

3 lutego około godziny 17.39 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań na drodze w Nowej Wsi. – Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że w zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe. Seat Atea znajdował się w przydrożnym rowie i samochód Peugeot 307, który częściowo blokował jeden pas jezdni. Samochodami podróżowały cztery osoby dorosłe, a wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach przed przybyciem pierwszego zastępu straży – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Osoby uczestniczące w zdarzeniu nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Z jednego pojazdu nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach, wahadłowym kierowaniu ruchem oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Po wykonaniu czynności przez Policję przemieszczono pojazd poza drogę, a z jezdni usunięto pozostałości powypadkowe – dodaje rzecznik.

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Nowa Wieśosobówkizderzenie
Comments (0)
Add Comment