Nowy Sącz: Na Krakowskiej samochód uderzył w słup. Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]

W poniedziałek (2 kwietnia) ok. godz. 20:48 na ul. Krakowskiej w Nowym Sączu samochód osobowy marki Subaru wypadł z drogi i uderzył w betonowy słup ogrodzenia. Podróżowały nim dwie osoby, a jedna z nich została poszkodowana w wyniku zaistniałego zdarzenia.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Na Tarnowskiej zderzyły się dwie osobówki [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy Subaru wypadł z drogi i uderzył w betonowy słup ogrodzenia. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które znajdowały się poza nim. Jedna z osób uskarżała się na dolegliwości. Z samochodu wyciekły płyny eksploatacyjne. Wraz z zastępem Straży Pożarnej na miejsce przybył patrol Policji oraz karetka Pogotowia Ratunkowego. Samochód był wyposażony w instalację LPG. Ruch na drodze odbywał się bez utrudnień. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora, zakręceniu zaworu instalacji LPG oraz zasypaniu rozlanych płynów eksploatacyjnych sorbentem – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Poszkodowana pasażerka samochodu została zabrana do szpitala, a pojazd został usunięty na pobliski parking. Strażacy usunęli z jezdni zużyty sorbent i pozostałości po zderzeniu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
betonowydrogaKrakowskaNowy SączogrodzeniepasażerkaposzkodowanasamiochódsłupstrażacySubaruszpitalwypadł
Comments (0)
Add Comment