Nowy Sącz: Pojazd ściął słup! Dwie osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

W piątek (12 kwietnia) ok. godz. 23:00 na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu samochód osobowy wypadł z drogi i ściął drewniany słup linii energetycznej. W wyniku zaistniałego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala.

 

Czytaj również: Gmina Łabowa: Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu trzech samochodów! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy maki Ford Focus znajdował się poza drogą w szuwarach cieku wodnego. W trakcie zdarzenia pojazd ściął drewniany słup linii energetycznej napowietrznej przebiegającej nad drogą krajową nr 28. Słup podtrzymywany był przez linki. Pojazd zjechał z nasypu drogi i zatrzymał się na skraju cieku wodnego. Samochodem podróżowały dwie osoby, które poszkodowane znajdowały się poza pojazdem. Powiadomiono Pogotowie Energetyczne o uszkodzonym słupie. Osoby poszkodowane zabrane zostały do szpitala – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Lwowskiej w Nowym Sączu zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Paszyn oraz OSP Mystków. Czynności prowadzone przez strażaków trwały ponad trzy godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
ciekLwowskaNowy Sączsamochódsłupszpitalszuwarywypadł
Comments (0)
Add Comment