Nowy Sącz: Wjechał w zaparkowaną osobówkę i uciekł z miejsca zdarzenia

Wczoraj (16 stycznia) w godzinach popołudniowych doszło do zdarzenia drogowego w Nowym Sączu na ul. Paderewskiego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, a kierowca jednego z nich oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejscu pracowała Policja.

 

16 stycznia około godz. 16.36 zastęp Straży Pożarnej wysłano do działań na ul. Paderewskiego w Nowym Sączu. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Samochód Ford Focus jadąc od strony ul. Barskiej, uderzył w zaparkowany na chodniku samochód marki Ford Fiesta. Jak wynikało z relacji świadków, samochodem Ford Focus jechał sam mężczyzna, który po zderzeniu oddalił się informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Właścicielka samochodu marki Ford Fiesta w momencie zdarzenia przebywała poza pojazdem. Uszkodzone samochody blokowały jeden pas jezdni, a w chwili przybycia strażaków kobieta znajdowała się przy samochodach, nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz odpięciu zasilania elektrycznego w uszkodzonych pojazdach. Po przeprowadzonych czynnościach dochodzeniowych przez Policje usunięto uszkodzone pojazdy oraz pozostałości karoserii z jezdni – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały godzinę.

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Nowy SączPaderewskiegosamochodyzderzenie
Comments (0)
Add Comment