Poszukiwani świadkowie zdarzenia w Nowej Wsi!

20 marca w Nowej Wsi doszło do poważnego zdarzenia drogowego w rejonie stacji paliw. Z relacji Policji wynika, że nieznany kierowca, wyprzedzając spowodował dachowanie Kia Picanto. W związku z tym policjanci z Komendy Miejskiej Policji poszukują świadków zdarzenia.

 

Czytaj również: 10-latek wyszedł z autobusu wprost pod koła samochodu. Policja ujawnia szczegóły wypadku

 

20 marca 2018 roku około godziny 11.55 w miejscowości Nowa Wieś, w rejonie stacji paliw doszło do zdarzenia drogowego. Komenda Miejska Policji prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Wówczas nieznany kierowca, jadąc nieustalonym pojazdem, nie zachował należytych środków ostrożności i wyprzedzając, zmusił jadącą z naprzeciwka do gwałtownego skrętu w prawo w celu uniknięcia czołowego zderzenia. W efekcie Kia Picanto, którym kierowała, wpadł do przydrożnego rowu, a następnie dachował – informuje oficer prasowy asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

W związku z tym Policja poszukuje świadków tego zdarzenia. – Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod nr tel.: 18 442 42 56 lub też 18 442 43 33 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997 – dodaje oficer prasowy.

 

O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Nowa Wieś: Dachowanie osobówki na DK75 – szczegóły akcji ratunkowej [ZDJĘCIA]

 

Opr. MK
Źródło: KMP NS
Fot.: archiwum

Komentarze Facebook
dachowanieNowa WieśPolicjaświadkowiewypadekzdarzenie
Comments (0)
Add Comment