Rozbite AUDI, kierowca zbiegł [Zdjęcia]

Wczoraj, 27 listopada o godzinie 7.10 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Krynicy Zdroju oraz OSP Łabowa zadysponowane zostały do działań w Łabowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze w kierunku Feleczyna, na przepuście przy wjeździe na posesję stał rozbity samochód osobowy. W pobliżu samochodu nie było żadnych osób.

Czytaj również: Droga krajowa DK75 na trasie Brzesko – Nowy Sącz zablokowana

– Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeszukanie pobliskiej okolicy. Ze względu na przyciemniane szyby, napełnione poduszki powietrzne i kurtyny boczne nie było możliwości sprawdzenia czy w pojeździe nie było potencjalnych osób poszkodowanych. W związku z tym przy użyciu piły ręcznej wycięto fragment uszkodzonej przedniej szyby, co pozwoliło na otwarcie drzwi od wewnątrz. W pojeździe nie było osób poszkodowanych – informuje PSP Nowy Sącz.

Posypano wyciek oleju sorbentem. Odłączono akumulator. Równolegle przeszukiwano okolicę. Działania te prowadzone były w gęstej zabudowie bez udziału policji. Przybyłemu na miejsce zdarzenia patrolowi Policji przekazano dotychczasowe informacje. Patrol policji podjął prowadzenie dalszych czynności dochodzeniowych. Na miejscu pozostał zastęp OSP Łabowa.

Działania strażaków trwały godzinę.

Źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment