Nowy Sącz: Zakrwawiony 35-latek zatrzymał radiowóz! Policjanci zabrali go do szpitala

W środę (6 lutego) sądeccy policjanci wracali z interwencji ul. Węgierską w Nowym Sączu. W pewnym momencie z samochodu, który jechał przed nimi wyskoczył przerażony mężczyzna i krzyczał, żeby mu pomogli dotrzeć do szpitala, ponieważ odciął palca i mocno krwawi. Funkcjonariusze przetransportowali go radiowozem do placówki medycznej.

 

Czytaj również: Tragedia w Krynicy! Rolka wyciągu narciarskiego dla dzieci wciągnęła mężczyznę

 

– Sądeckich policjantów spotkała niecodzienna sytuacja. Gdy w godzinach szczytu wracali z interwencji ul. Węgierską, w pewnym momencie z samochodu, który jechał przed nimi wyskoczył przerażony mężczyzna i krzyczał, żeby mu pomogli, bo odciął palca i mocno krwawi. Faktycznie jego dłoń była zabandażowana, jednak ręka cała we krwi. Jak się okazało, 35-latek ciął deski na pilarce obok domu. W pewnym momencie deska odprysła, odbijając rękę na urządzenie. Do szpitala wiózł poszkodowanego członek jego rodziny, jednak płynne dotarcie do placówki uniemożliwiał zator drogowy na ul. Węgierskiej – poinformowała asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Funkcjonariusze natychmiast zabrali 35-latka do radiowozu i przy użyciu sygnałów świetlno-dźwiękowych przetransportowali go do placówki medycznej. Na miejscu lekarze stwierdzili, że obciął część kciuka, jednak krwawienie zostało zatamowane, a mężczyzna opatrzony. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu życzą mu powrotu do zdrowia!

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KMP NS

Komentarze Facebook
deskimężczyznaNowy SączpalecpilarkapolicjanciradiowózWęgierskazakrwawiony
Comments (0)
Add Comment