„Święte krowy” na pasach. „Wchodzą, nie patrzą” [Nagranie]

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło dzisiaj (23 stycznia) w Nowym Sączu na ul. Sucharskiego. Na światłach kobieta wtargnęła na pasy, pomimo czerwonego światła. – Ja zahamowałem, kobieta przeszła. Obok, drugim pasem jechał dość szybko inny samochód. Dobrze, że użyłem sygnałów dźwiękowych. Kierowca zwolnił i przepuścił kobietę. Mogło dojść do prawdziwego nieszczęścia – informuje nas świadek zdarzenia. Na nagraniu z kamerki zamontowanej w samochodzie widać, jak kobieta wchodzi na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód.

Czytaj również: Uwaga! Kolejna noc z możliwą gołoledzią [Ostrzeżenie meteorologiczne]

– Z uwag na szybko zapadający zmrok, mgły, opady deszczu czy śniegu, jedźmy ostrożnie i bezpiecznie zarówno dla siebie jak i dla innych osób. Szczególną rozwagę powinni też zachować niechronieni uczestnicy ruchu drogowego (piesi i rowerzyści), gdyż w kontakcie z pojazdem, to zazwyczaj oni doznają poważnych obrażeń ciała, a nawet ponoszą śmierć – apeluje Policja.

Nagranie: Bartek

 

Komentarze Facebook
Comments (5)
Add Comment
 • Kajra GZ

  Pierwszy ma poerwszeństwo !!! Wy czytać nie umiecie ??!!1 Nazwa sama sie bron.Masz paczeć na droge i obserwować ludzi a jak nie umisz to na rower a ni autem !!1!

 • Tomasz

  Polecam zainwestować w słownik 🙂

 • Kajra GZ

  Grozisz mmi ???1?

 • Kajra GZ

  Komentarz usunięty. Wulgaryzmy, hejt, kłamstwo, manipulacja

 • Kajra GZ

  jak tomek dgrozi mi i moim dzeiciaczkom to to jest hej i wylgaryzm ??1?1 admismistrze ??!!1