Wypadek na DK 75 w Nowej Wsi! Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]

Wczoraj (18 marca) w godzinach popołudniowych doszło do wypadku na DK 75 w Nowej Wsi. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie siedem osób. Poszkodowana została jedna osoba i Pogotowie Ratunkowe przewiozło ją do szpitala.

 

Czytaj również: Wypadek na DK 75! Dwóch kierowców trafiło do szpitala [Zdjęcia]

 

18 marca około godziny 14.44 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań na DK 75 w Nowej Wsi. – Ustalono, że na drodze krajowej nr 75 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych marki: Mercedes, Audi 80 i Skoda Octavia, którymi podróżowało łącznie siedem osób. Pojazdy znajdowały się na drodze na obydwu pasach jezdni informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Poszkodowana została jedna osoba, której strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki Pogotowia Ratunkowego poszkodowany został zabrany do szpitala. Strażacy usunęli wycieki płynów eksploatacyjnych spod pojazdu Skoda przy pomocy sorbentu i zorganizowali wahadłowe kierowanie ruchem drogowym. Po zakończeniu czynności operacyjnych przez Policję pojazdy zostały przemieszczone poza jezdnię – wyjaśnia rzecznik i dodaje, że działania strażaków trwały dwie godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
DK 75droga krajowaNowa Wieśosobówkiposzkodowanysamochodywypadekzderzenie
Comments (0)
Add Comment