Zabrzeż: Zderzenie dwóch samochodów osobowych

W sobotę (27 stycznia) w godzinach porannych w miejscowości Zabrzeż doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi podróżowały łącznie cztery osoby, w tym dziecko. Żadna z osób biorących udział w zdarzeniu nie wymagała transportu do szpitala.

 

Czytaj również: Zubrzyk: Jedna osoba poszkodowana w zderzeniu osobówki i samochodu ciężarowego

 

27 stycznia około godziny 10.28 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań na drodze w miejscowości Zabrzeż. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Saab oraz VW Golf, którymi podróżowały łącznie cztery osoby, w tym dziecko. Pojazdy znajdowały się na drodze, blokując ruch w obu kierunkach – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w obydwu pojazdach oraz neutralizacji substancji chemicznej. Załogi karetek Pogotowia Ratunkowego po przebadaniu osób uczestniczących w zdarzeniu pozostawiły te osoby na miejscu zdarzenia. Ruch drogowy odbywał się wahadłowo, a po zakończonych czynnościach dochodzeniowych przez funkcjonariuszy Policji przemieszczono pojazdy na pobocze oraz usunięto z jezdni pozostałości powypadkowe – dodaje rzecznik PSP i zaznacza, że działania strażaków trwały dwie godziny.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
osobówkipojazdysamochodyZabrzeżzderzenie
Comments (0)
Add Comment