Zderzenie autobusu MPK z osobówką [Zdjęcia]

W Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Okulickiego doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z samochodem osobowym marki Golf. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobówka nie ustąpiła pierwszeństwa. Na miejscu działają wszystkie służby: policja, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna. Poszkodowana została jedna osoba. Była to starsza kobieta, która została przetransportowana do szpitala.

Czytaj również: Chciał zrobić sobie krzywdę. Natychmiastowa reakcja policjantów uratowała mu życie

fot.: Bartłomiej Fecko

 

Komentarze Facebook
Comments (2)
Add Comment
  • keisyr

    tak właśnie szury z PO dziękują za darmową komunikację miejską w Nowym Sączu !!! Autobusy MPK zakupione i utrzymywane z pieniędzy św.Jarosława Kaczyńskiego z wysłannikami Iwoną i Arkadiuszem Mularczykiem a onuce z PO chcą je kasować żeby nie woziły elektoratu do sklepów i kościołów !!! Sprawą zajmie się na moje polecenie Trybunał w Straburgu a zakaz wjazd wieśniaków w Golfach KNS KLI KGR już od 1 grudnia bezapelacyjnie przegłosuje minister Ziobro !!!

  • pragmatyk

    Chory pislamisto, zacznij w końcu brać leki które przepisał Ci lekarz. Bredzisz jak potłuczony. To że golf był na tablicach KNS, KLI to niemal pewne ale co do reszty to propaganda przeżarła Ci mózg. Nie wiem czy da się to jeszcze leczyć…