miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

KIDS ROCK FEST czyli konkurs dla młodych zespołów w Krakowie

0 519

W niedzielę (10 czerwca) o godz. 14:00 na scenie przy Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się koncert, podczas którego będą miały szansę zaprezentować się młode zespoły muzyczne. Na zwycięzców konkursu czeka nowoczesny sprzęt muzyczny.

 

Czytaj również: Sądecka wokalistka Izabela Szafrańska i „Piosenka o nadziei” na 100-lecie odzyskania niepodległości [ZDJĘCIA]

 

„100 sposobów na zabawę” to prawdopodobnie największy w Polsce piknik sportowo-rodzinny, który zorganizowany zostanie z okazji 4. urodzin Tauron Areny Kraków oraz Dnia Dziecka. Na scenie przygotowanej przy największej w Polsce hali widowiskowo-sportowej wystąpią młode zespoły muzyczne. Warunkiem zgłoszenia się do konkursu jest pasja do muzyki oraz średnia wieku członków zespołu, która nie może przewyższać 20 lat.

Organizatorzy koncertu zachęcają zespoły z Nowego Sącza oraz okolic do wzięcia udziału w tej jedynej w swoim rodzaju imprezie. Taka szansa może się już nie powtórzyć, więc nie zastanawiaj się długo. Już dziś zgłoś swój zespół do konkursu KIDS ROCK FEST!

Najlepszy zespół muzyczny, wybrany przez jury konkursowe otrzyma sprzęt muzyczny.

Zgłoszeń do konkursu KIDS ROCK FEST można dokonywać poprzez stronę internetową: https://www.100sposobownazabawe.pl/kidsrockfest.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź