„Wielka radość” to najnowsza płyta Bożych Nutek!

Zespół Boże Nutki działa od trzynastu lat przy parafii w Wielogłowach. Grupa nagrała trzecią autorską płytę pt. „Wielka radość”, została ona wydana dzięki staraniom Marka Pławiaka, starosty nowosądeckiego.

Czytaj również: Piotr Fałowski z Małej Wsi otrzymał 5.000 złotych za bohaterski czyn!

– Wręczam płytę „matkę” i sto nagranych płyt z waszymi piosenkami. To kolejny krążek, który nagraliście w powiatowym studiu. Cieszę się, że poszerzacie swój repertuar i cały czas się rozwijacie – powiedział Marek Pławiak, starosta Powiatu Nowosądeckiego.

Boże Nutki z Wielogłów nagrały nową płytę w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Starym Sączu. W Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu odbyło się spotkanie z okazji wydania nowego krążka. Okazuje się, że jest to 152 płyta w Fonotece Powiatowej.

Założycielami zespołu są ks. Andrzej Gadzina oraz Dorota Sowa. Obecnie funkcję opiekunów pełnią: Agnieszka Grzegorzek i ks. Zygmunt Frączek. Grupa ma w swoim dorobku takie płyty jak m.in.: „Panie Ty Jesteś”, „Cicha noc… Święta noc”, „Cały rok dla Ciebie” oraz „Mój Anioł Stróż”. Ponadto dzieci biorą udział w różnych przeglądach i konkursach muzycznych.

W spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu oprócz członków grupy była obecna również Barbara Szarota – radna powiatowa.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Komentarze Facebook
BożeFonotekakrążekNutkipłytaPowiatoweradośćStarostwoStary Sączwielka
Comments (0)
Add Comment