Witek Muzyk Ulicy wystąpi w Heron Live Hotel [KONKURS]

Witek Muzyk Ulicy to niezwykle charyzmatyczna i autentyczna postać polskiej sceny muzycznej. Jego znakiem rozpoznawczym jest akordeon, a piosenki, które pisze i komponuje, trafiają do serc Polaków. Zaczynał od koncertów na warszawskich ulicach. Później jego utwory zdobyły ogromną popularność notując w serwisie Youtube miliony odtworzeń. Teraz twórczość tego niezwykłego artysty będą mogli poznać również mieszkańcy Sądecczyzny. Witek Muzyk Ulicy już 5 maja wystąpi w Heron Live Hotel w Siennej.

 

Witold Mikołajczuk, czyli Witek Muzyk Ulicy to niecodzienna postać i utalentowany artysta. Życie go nie oszczędzało, odnalazł się jednak w muzyce. W wieku 32 lat, nauczył się grać na akordeonie, a później zainspirowany uliczną skrzypaczką zaczął występować na warszawskich ulicach. Jak sam zaznacza, po 13 latach mentalnej niewoli i pracy zarobkowej, postanowił żyć jak żebrak i budować swój świat na nowo. Od tamtej pory Witek tworzy swoją własną, wyjątkową muzykę, pełną refleksyjnych słów. Artysta opisuje świat z perspektywy zarówno obserwatora, jak i sympatyka ludzi, których umysł jest bezkrytycznie poddany, uformowany i zniewolony przez system religijny, polityczny i ekonomiczny.

 

 

W jego muzyce można odnaleźć motywy ludowe i rockowe, ale nie brakuje także wyraźnych akcentów lirycznych. Dziesięć piosenek, które znalazły się na jego płycie “Gram Dla Was” sfinansowanej przez fanów za pomocą crowdfundingu cieszą się sporą popularnością. Mimo, że album pojawił się na sklepowych półkach 25 listopada 2016 roku, Witek nadal gra na ulicach, gdzie stara się angażować wszystkich w swoją muzykę. Artysta podkreśla, że wyzwolił się z korporacyjnego świata, aby z akordeonem walczyć o swoją wolność.

Koncert tego niezwykłego i charyzmatycznego artysty z Warszawy odbędzie się już 5 maja w Klubie Muzycznym Hangar w Heron Live Hotel w Siennej o godz. 20.00.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania cztery zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy BYĆ naszym fanem na Facebooku i POLUBIĆ post konkursowy. Spośród wszystkich osób wybierzemy cztery, które obdarujemy biletami.

 

 

Komentarze Facebook
Heron Live HotelKlub Muzyczny HangarkoncertSiennaWitek Muzyk Ulicy
Comments (0)
Add Comment