Barber z Nowego Sącza pobije rekord Guinnessa? Wielkie wyzwanie we Wrocławiu!

Drużyna fryzjerów idzie po rekord Guinnessa

Już jutro (25 czerwca) odbędą się zmagania fryzjerskie. Cel? Rekord Guinnessa w Polsce! Na Arenie Wrocław drużyna 20 fryzjerów będzie walczyć o prestiżowy tytuł. Zadaniem fryzjerów będzie wykonanie jak największej ilości strzyżeń w ciągu 8 godzin. Ich celem jest pobić rekord ustanowiony w 2013 roku w Australii, który zakończył się z wynikiem 375 strzyżeń. Wśród walczących będzie Barber z Nowego Sącza Sławomir Kowalczyk! 

Czytaj również: Wakacje czas start!

Akcja będzie się odbywała 25 czerwca 2022 roku na trybunach Tarczyński Arena Wrocław podczas 3 dniowej imprezy American Cars Mania. Organizatorem jest Mario Mayer – fryzjer oraz barber z Wrocławia. Prowadzi on akademie szkoleniową oraz trzy salony fryzjerskie.

Będzie to próba pobicia rekordu Guinnessa w największej ilości strzyżeń wykonanych przez grupę 20 barberów i barberek w ciągu 8 godzin. Cała impreza odbywa się we Wrocławiu i biorę tam udział jako jeden z barberów. Będę reprezentował Nowy Sącz – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Sławek Kowalczyk. – Tworzymy 20 osobową ekipę fryzjerów. Rekord został ustalony w 2013 roku w Australii i wynosi 375 strzyżeń w 8 godzin. Myślę, że zostanie pobity i rzucimy nowym rekordem wyzwanie dla fryzjerów na całym świecie – dodaje barber z Nowego Sącza.

Oto drużyna asów: Michał Majkel, Bartosz Iwanowski, Damian Twarowski, Tomasz Malcher, Karolina Giełżecka, Katarzyna Bielas, Łukasz Bronikowski, Fryzjer Męski Michał Prędota, Michał Kulesza, Sławek Kowalczyk (Nowy Sącz), Krzysztof Perlański, Łukasz Bronikowski, Daniel Traut, Salomon Theking, Mario Mayer, Gosia Panusz, Daniel Górka, Brylant Barber, Bartosz Marcinkowski, Shalaw Mostafa.

Więcej informacji na temat akcji znajdziesz tutaj (wydarzenie na Facebook)

Sławek Kowalczyk w akcji. Na co dzień można go spotkać w swoim zakładzie przy ul. Długosza 19

 

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment