Kapela Ciupaga kręciła teledysk na Dworcu PKP w Nowym Sączu [Zdjęcia]

„Zawsze coś się gubi, zapomina, a to przecież wszystko moja wina” – można było usłyszeć dzisiaj na Dworcu PKP. Właśnie tam Kapela Ciupaga postanowiła nagrać elementy do swojego najnowszego klipu do piosenki „Zguby”. Sądeczanie mieli możliwość nie tylko spotkać się z wykonawcami, ale również wziąć udział w tworzeniu teledysku!

 

Czytaj również: Premiera teledysku Michała Szczygła „Nic Tu Po Mnie”

 

– Kolejny teledysk niebawem będzie dla syćkich. Generalnie możemy tylko zdradzić tyle, że jest to podróż do miejsca, gdzie mamy grać koncert. Po drodze mamy różne perypetie i wiele komicznych sytuacji. Sądeczanie będą tutaj statystami, ponieważ będziemy grać koncert na dworcu. Będą grać rolę widzów i przechodniów. Myślimy, że już za miesiąc będzie oficjalna premiera w telewizji i tutaj w Nowym Sączu i gorąco zapraszamy wszystkich – mówił między nagrywaniem ujęć na Dworcu PKP w Nowym Sączu lider Kapeli Góralskiej Ciupaga Piotr Krzywdziński.

Od godzin porannych na dworcu pracowała ekipa, która ustawiała sprzęt, instrumenty, a wizażyści przygotowywali zespół do nagrań. Nie brakło także Sądeczan chętnych do wzięcia udziału w klipie.

W mieście nie pojawił się jednak Andrzej Grabowski, gdyż sceny z jego udziałem zostały już nagrane w innych miejscach. – Nie chcemy zdradzać, jaką rolę odegra tutaj Andrzej Grabowski, ale wcielił się w bardzo fajną postać, która idealnie pasuje do scenariusza, który został stworzony. Na pewno będziecie mega zaskoczeni rolą Andrzeja Grabowskiego. Będzie to na pewno petarda i nie chcemy zdradzać szczegółów – wyjaśniał lider kapeli.

A o czym jest piosenka? Jak zaznacza zespół „Zguby” to piosenka o tym, co się każdemu z nas w życiu przydarza. – Wstajemy rano, szukamy portfela, komórki i mamy pretensje nie wiadomo do kogo, a tak naprawdę jest to nasza wina – dodaje Piotr Krzywdziński.

 

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook
CiupagaDworzec PKPKapela Góralska CiupagaklipNowy SączpiosenkaPiotr KrzywdzińskiSądeczanieteledyskZguba
Comments (0)
Add Comment