Lodowisko na nowosądeckim rynku już zamknięte

Skończył się luty, minęły ferie zimowe i jak co roku przyszedł także czas, aby zamknąć ślizgawkę na nowosądeckim rynku. Lodowisko to zostało zamknięte w niedzielę (4 marca), ale nadal czynna jest ślizgawka przy MOSiR na ul. Nadbrzeżnej.

 

Czytaj również: Dunajec skuty lodem. Kry zatamują rzekę?

 

Lodowisko na nowosądeckim rynku zostało otwarte 6 grudnia 2017 roku, a korzystać mogli z niego wszyscy chętni. Pogoda dopisała, więc ślizgawka była czynna cały sezon i cieszyła się dużą popularnością. W tym roku skorzystało z niej ponad siedemnaście tysięcy osób.

Zima jednak powoli dobiega końca i lodowisko koło ratusza w Nowym Sączu zostało zamknięte w minioną niedzielę (4 marca). Nadal czynne jest lodowisko przy pływali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, które zostanie zamknięte najprawdopodobniej w połowie marca. Jak zaznacza MOSiR – wszystko zależy od pogody i temperatury.

– W ramach Bezpiecznych Ferii 2018 z lodowiska przy ul. Nadbrzeżnej skorzystało 538 dzieci, a z lodowiska na rynku 177 uczestników. Lodowiska będą z pewnością czynne także w przyszłym sezonie zimowym – informuje Urząd Miasta Nowego Sącza.

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook
lodowiskołyżwyNowy SączratuszRynekślizgawka
Comments (0)
Add Comment