Nowy Sącz: Dzień Dziecka 2019, czyli mnóstwo atrakcji dla małych i dużych!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a w Nowym Sączu przygotowane zostaną na tę okazję przeróżne atrakcje nie tylko dla najmłodszych. W ofercie m.in.: IX Ogólnopolskie Rysowanie Rodzinne, Dzień Dziecka ze Strzelcami, a także Dzień Dziecka z Pozytywką.

 

Czytaj również: Strzelcy powrócili z Monte Cassino! Maki zakwitną również w Nowym Sączu

 

Stanisław Szarek, który jest Kawalerem Orderu Uśmiechu zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych do wspólnego rysowania na płycie nowosądeckiego rynku. Impreza odbędzie się już po raz dziewiąty. Występy zespołów artystycznych i solistów z Miejskiego Ośrodka Kultury i Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, animacje i zabawy – to wszystko czeka w dniu 1 czerwca na dużych i małych mieszkańców miasta oraz regionu. Oprócz tego wydarzeniu towarzyszyć będzie Jarmark Kongregacji Kupieckiej (od 31 maja do 1 czerwca).

 

 

Dzień Dziecka ze Strzelcami z Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków zapowiada się równie ciekawie. 1 czerwca od godz. 13:00 do 16:00 przy ul. Królowej Jadwigi 45 w Nowym Sączu odbędą się m.in.: pokazy musztry paradnej Mistrzów Polski klas mundurowych, prezentacja sprzętu i uzbrojenia, pokazy sprawnościowe i walki wręcz, animacje dla dzieci, konkursy i zabawy. Przygotowany zostanie także kącik piękności dla dziewczynek i ich mam, a firma Koral ufundowała lody. Na imprezę zaprasza bryg. ZS Sławomir Szczerkowski – dowódca Jednostki Strzeleckiej 2006 Nowy Sącz, komendant Główny Związku Strzeleckiego „Strzelec” OSW i dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu.

 

 

Dzień Dziecka z Pozytywką zorganizowany zostanie w Małopolskim Parku Rekreacji Przestrzennej przy ul. Nadbrzeżnej 53/51 w Nowym Sączu od godz. 15:00 do 20:00. Szczegółowy program poszczególnych wydarzeń dostępny jest na plakacie.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik
Wideo: Urząd Miasta Nowego Sącza

Komentarze Facebook
DzieckadzieńNowy SączPozytywkaRynekrysowanieSzarekSzczerkowski
Comments (0)
Add Comment