Nowy Sącz: Zakopower zainauguruje Bezpieczne Wakacje 2019! [WIDEO]

W czasie letniej przerwy szkolnej Urząd Miasta Nowego Sącza wspólnie z różnymi miejskimi instytucjami oraz Komendą Miejską Policji, organizuje akcję Bezpieczne Wakacje. Dla wszystkich, którzy czas wolny od nauki będą spędzać w mieście, przygotowano wiele atrakcji i zajęć. Inauguracja akcji rozpocznie się w niedzielę (23 czerwca) na nowosądeckim rynku fiestą rodzinną, podczas której wystąpi Zakopower.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Zakończył się kolejny rok szkolny! Uczniowie otrzymali wymarzony „urlop” [ZDJĘCIA]

 

Już w poniedziałek (1 lipca) rozpoczną się zajęcia, w których będą mogły uczestniczyć dzieci, a także i młodzież z Nowego Sącza. Wydarzenia kulturalno-rozrywkowe na lato zaprezentowane zostały w materiałach filmowym. Wszystkie szczegóły znajdują na plakacie.

 

 

 

Do uczestniczenia w wakacyjnych zajęciach, zachęcali: wiceprezydent Miasta Nowego Sącza Magdalena Majka, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury Marcin Poręba, Agnieszka Szeliga z Wydziału Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz przedstawiciele instytucji: dyrektor Pałacu Młodzieży Milenia Małecka-Rogal, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marcin Rojna oraz pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury Barbara Klimczak.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik, Zakopower | Facebook
Wideo: Biuro Prasowe UM NS

Komentarze Facebook
2019bezpiecznedziecimłodzieżNowy SączwakacjezajęciaZakopower
Comments (0)
Add Comment