Prezydent Andrzej Duda będzie gościł w Nowym Sączu!

Prezydent Ryszard Nowak zaprosił do Nowego Sącza prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Spotkanie z mieszkańcami miasta będzie miało miejsce w piątek (2 marca) o godz. 16:30 na nowosądeckim Rynku.

Czytaj również: Startuje czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego!

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami Nowego Sącza o godz. 16:30, nieopodal nowosądeckiego ratusza. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych spotkanie odbędzie się o godz. 16:45 w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej 34.

Zainteresowane osoby powinny przybyć na spotkanie godzinę wcześniej, ze względów organizacyjnych. O szczegółach wizyty prezydenta Andrzeja Dudy Urząd Miasta Nowego Sącza będzie informował na bieżąco.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook
AndrzejDudamieszkańcyNadbrzeżnaNowakNowy SączprezydentRyszardspotkaniewizyta
Comments (2)
Add Comment
  • xaxa121

    Najpierw Szydełko, teraz Duda. Odnośnie roczpoczęcia kampanii na kilka miesięcy przed, za podatników pieniądze, Pan prezydent jak jego poprzednik Komorowski, urządza partyjną prywate, objeżdżając cały kraj. Mimo, iż Nowy Sącz pod piastunkiem pisowskiego prezydenta od 10 lat stała się coraz niżej, ważne by strzelić focie i uściskać dłoń przed kamerami . Z miasta wojewódzkiego stał się dziurą na mapie kraju.

  • Roksana

    To zaszczyt dla Nowego Sącza!