Nowy Sącz: Marcin Poręba zostanie nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta?

Nowy dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta zostanie prawdopodobnie również rzecznikiem prasowym sądeckiego ratusza. Prezydent Ludomir Handzel popiera jego kandydaturę, a więc wszystko wskazuje na to, że Marcin Poręba będzie osobą odpowiedzialną za kontakt z lokalnymi mediami.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Belska, Poręba i Tabasz nowymi dyrektorami wydziałów!

 

– Jeżeli chodzi o komunikację Urzędu Miasta z mieszkańcami Nowego Sącza, to ona była poza wszelkimi standardami i to trzeba przyznać. Od dzisiaj m.in. obszarem, za który będę odpowiadał jest bardzo szeroko rozumiana komunikacja społeczna. W tym zakresie są także obowiązki rzecznika prasowego. Prawdopodobnym jest, iż będę pełnił tę właśnie funkcję. Kontakt z mieszkańcami poprzez lokalne media będę chciał wznieść na konkretne standardy, które powinny obowiązywać w administracji samorządowej – powiedział Marcin Poręba.

Nowo wybrany dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta uważa, że posiada kompetencje do tego, aby być rzecznikiem prasowym.

Marcin Poręba jest mieszkańcem Nowego Sącza, pracuje na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w Instytucie Nauk o Bezpieczeństwie w Wydziale Politologii. Zajmuje się przede wszystkim obszarami związanymi z psychologią społeczną, ale również i z bezpieczeństwem, z racji tego, że ponad dwadzieścia lat służył w Karpackim Oddziale Straży Granicznej w Nowym Sączu na stanowiskach związanych z finansami publicznymi.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
dyrektorMarcinmediamieszkańcyNowy SączPorębaprasowyrzecznikUrząd Miasta
Comments (0)
Add Comment