Wpłać złotówkę, wygraj tablet!

Piknik naukowy w Elektryku

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu w ramach organizacji VIII już Pikniku naukowego przygotował wyjątkowe wydarzenie zbiórkę złotówek, w ramach którego można wygrać jeden z czterech rodzajów tabletu: najnowszy model iPada 9.7, Samsung Galaxy Tab A, Lenovo Yoga Tab3 Plus lub Huawei MediaPad M5.

Czytaj również: 300 mln zł na rozwój firmy Wiśniowski KLIK

Kto może wziąć udział w losowaniu?
W losowaniu może wziąć udział każda osoba, która wpłaci jakąkolwiek kwotę na platformie. Firmy, które wesprą tą inicjatywę nie będę walczyć o nagrodę główną, ale otrzymają tytuł sponsora Pikniku Naukowego.

 


Piknik naukowy 2017 (VII edycja)

Jak wziąć udział w losowaniu?
Każdy z Was poprzez wypełnienie poniższego formularza i wpłaceniu dowolnej kwoty bierze udział w losowaniu. Nie ma tutaj dolnego limitu sumy, od której jesteś brany pod uwagę. Wystarczy nawet złotówka. Każdy ma szansę!

Kto zostanie zwycięzcą?
Po zakończeniu zbiórki w obecności dyrekcji Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną w postaci wybranego wcześniej przez siebie tabletu.

Tegoroczny Piknik Naukowy odbędzie się 14 lutego (czwartek) w świetlicy szkolnej!

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu oraz organizowanej VIII edycji pikniku naukowego znajdziesz na stronie tutaj – KLIK

Piknik naukowy to cykliczny, międzyszkolny konkurs techniczny odbywający się w Sądeckim Elektryku. Organizatorem Pikniku Naukowego jest Stowarzyszenie Sądecki Elektryk. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi, od których można zaczerpnąć nowych doświadczeń. 

Rafał Kmak
fot. Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Komentarze Facebook
ElektrykHuawei MediaPad M5iPad 9.7konkursLenovo Yoga Tab3 Pluspiknik naukowySamsung Galaxy Tab Awygraj tablet
Comments (1)
Add Comment
  • Jolka

    Słyzałam, że akcja im nie poszła – wywalił ich system 😉 A tacy ponoć wspaniali Ci w elektryku
    hihihi