5 kilometrów sieci kanalizacji sanitarnej powstanie w Podolu-Górowej

Do końca listopada zostanie sporządzona dokumentacja projektowa rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Podole-Górowa w gminie Gródek nad Dunajcem. Koszt projektu to 84 tysiące złotych, a wykona go firma z Limanowej.

 

Czytaj również: W Przydonicy zostanie rozbudowana sieć kanalizacyjna

 

siedem firm złożyło oferty na realizację projektu rozbudowy kanalizacji sanitarnej w Podolu-Górowej. W niedalekiej przyszłości powstanie 5 kilometrów sieci wraz z przyłączami. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Proinstal z Limanowej i to ona wykona dokumentację.

Przyłącza zostaną doprowadzone do ok. 72 budynków na terenie miejscowości Podole-Górowa. Koszt opracowania dokumentacji projektowej to prawie 84 tysiące złotych.

W najbliższych tygodniach na planowanej trasie sieci kanalizacyjnej będą pracowali geodeci, geolodzy oraz projektanci. Informacje na temat realizowanych prac projektowych dostępne są w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem – Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych (tel. 18 440 10 35 w. 34, e-mail: inwestycje@gminagrodek.pl lub mbaziak@gminagrodek.pl).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: UG Gródek nad Dunajcem
Fot.: UGiM Czerwionka-Leszczyny (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
dokumentacjagminaGródek nad DunajcemkanalizacjakosztPodole-Górowaprojektrozbudowasanitarnasieć
Comments (0)
Add Comment