Przed nami Conference & Expo Sądecka Turystyka w Krynicy-Zdroju

Już 12 grudnia 2022 roku zapraszamy do Krynicy Zdrój na pierwszą edycję ogólnopolskiej konferencji Conference & Expo Sądecka Turystyka/Turystyka Przyszłości. Conference &Expo Sądecka Turystyka/Turystyka Przyszłości 2022 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes i na rozwój regionu. W serii nasyconych treścią wystąpień organizatorzy postarają się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i najlepsze kanały dotarcia do niego. Serwis miastoNS.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Czytaj również: Bon turystyczny ważny do 31 marca 2023 r.

– Wydarzenie skierowane jest do osób zawodowo zajmujących się turystyką we wszystkich jej aspektach. Staranny dobór prelegentów i prezentowanych tematów gwarantuje, że interesujące wątki znajdą dla siebie zarówno osoby kreujące produkty turystyczne oraz pracownicy odpowiedzialni za budowanie wizerunku jednostek samorządu terytorialnego, hotelarze czy właściciele obiektów turystycznych – mówi Tomasz Michałoswki, prezes Stowarzyszenia Dla miasta, organizator konferencji.

W tym roku organizatorzy podzielili wydarzenie na 6 bloków tematycznych:

  • BLOK: Igrzyska Europejskie 2023,
  • BLOK: Uzdrowiska,
  • BLOK: Podsumowanie roku kobiet w turystyce,
  • BLOK: Nowe technologie w marketingu miejsc,
  • BLOK: Turystyka Rowerowa,
  • BLOK: Świadomy Wellness Przyszłości.

Wydarzenie zakończy Gala Turystyki podczas, której organizatorzy nagrodzą osoby, firmy oraz instytucje zaangażowane w rozwój turystyki na Sądecczyźnie. Już 1 grudnia ruszy rejestracja na to wydarzenie. Natomiast już dziś można na stronie www.sadeckaturystyka.pl dowiedzieć się więcej o konferencji, partnerach czy radzie programowej. Warto zaznaczyć, ze konferencji towarzyszyć będzie prezentacja firm, instytucji związanych z branżą turystyczną.

Jak dodaje jeden ze współorganizatorów wydarzenia, dyrektor projektu Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę Konrad Rogoziński – Marketing miejsc i promocja regionów to zagadnienia, którymi od kilku lat zajmujemy się w naszych projektach digitalizacyjnych. Tworzymy innowacyjne systemy dla promocji regionów poprzez kompleksową digitalizację fotograficzną 2D i 3D, Virtual Reality (rzeczywistość wirtualna) oraz Augment Reality (rozszerzona rzeczywistość). We współpracy z naszymi partnerami technologicznymi pragniemy w najbliższych latach wyznaczać trendy w nowoczesnej prezentacji miejsc turystycznych i samorządów.

Wydarzenie Conference & Expo Sądecka Turystyka odbędzie się już 12 grudnia w Hotelu Belmonte, w Krynicy Zdrój przy ul. Pięknej 23 (wjazd od ulicy Zamkowej). Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Dla Miasta oraz Wydawca Magazynu Odkryj Beskid Sądecki.

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment