Zebrano prawie 12 tysięcy złotych dla Andrzeja Szufryna w trakcie turnieju w sądeckiej Samochodówce! [ZDJĘCIA]

W Zespole Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego przy ul. Rejtana w Nowym Sączu odbył się turniej tenisa stołowego w ramach akcji „Sport przeciw przemocy”. Podczas rozgrywek zbierano pieniądze na rehabilitację absolwenta szkoły, Andrzeja Szufryna z Jasiennej, który doznał poważnych obrażeń w wyniku sierpniowego karambolu w Łęce.

 

Czytaj również: Finał zbiórki dla poszkodowanego w wypadku w Łęce, Andrzeja – kibice jak zwykle nie zawiedli!

 

W turnieju tenisa stołowego, który miał miejsce na sali sądeckiej Samochodówki udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Sądecczyzny oraz okolic. W trakcie wydarzenia sportowego odbyło się spotkanie z piłkarzami Sandecji Nowy Sącz. Wylicytowana została również koszulka na rzecz Andrzeja Szufryna z miejscowości Jasienna w gminie Korzenna. Podczas kwesty na leczenie i rehabilitację absolwenta szkoły udało się zebrać prawie 12 tysięcy złotych. Organizatorzy zbiórki dziękują wszystkim tym, którzy przyłączyli się do osiągnięcia sukcesu i tym samym wsparli poszkodowanego w wypadku.

W wydarzeniu uczestniczyli: Ludomir Handzel – prezydent Miasta Nowego Sącza, Adrian Basta i Dawid Szufryn – zawodnicy Sandecji oraz Andrzej Szufryn – kuzyn kapitana zespołu.

Turniej tenisa stołowego został zorganizowany przez Zespół Szkół Samochodowych w Nowym Sączu oraz Miejski Klub Sportowy Sandecja S.A. w Nowym Sączu.

Agnieszka Michalik
Fot.: miastoNS.pl, ZSS Nowy Sącz, MKS Sandecja S.A.

Komentarze Facebook
AndrzejKorzennakwestaŁękasamochodówkastołowegoSzufryntenisaturniejuczniowiezbiórka
Comments (0)
Add Comment