Dominacja reprezentantów STT FAKRO w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym [ZDJĘCIA]

W ostatni weekend na kortach Starochorzowskiego Centrum Sportu Sokół odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny dla chłopców i dziewcząt w kategorii do lat 12. W zawodach wzięło udział 22 zawodników.

 

Czytaj również: Premierowy sparing Sandecji w zimowym okresie przygotowawczym

 

Reprezentanci STT FAKRO w osobach: Hanny Kołak, Oskara Zająca, Wiktora Jeża oraz Mateusza Mitonia znakomicie spisali się podczas rozgrywanych zawodów, wręcz je dominując.

 

 

W turnieju singlowym w finale zmierzyli się Oskar Zając i Wiktor Jeż. Pierwszy set to dominacja Oskara, który zwyciężył 6:1. W drugim Wiktor podjął rękawicę i rywalizacja okazała się bardziej wyrównana. Ostatnie słowo należało jednak do zwycięzcy pierwszego seta, który zakończył potyczkę wygrywając 7:5. Trzeci z reprezentantów STT FAKRO, Mateusz Mitoń odpadł w spotkaniu ćwierćfinałowym z późniejszym zwycięzcą Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów,  Oskarem Zającem.

 

 

W rywalizacji podwójnej dziewcząt, Hanna Kołak w parze z Mają Wróbel reprezentującą Fundację Tennis Pro, zajęły 2 miejsce. W deblu chłopców bezkonkurencyjni okazali się Wiktor Jeż oraz Mateusz Mitoń, którzy w finale zwyciężyli faworyzowaną parę: Macieja Słowika (Fundacja “Szczecińska Fundacja Tenisowa”) i Juliusza Stańczyka 6:3, 6:4.

 

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Oskar ZającSTT Fakrotenis ziemnyturniej deblowyturniej tenisazawody tenisowe
Comments (0)
Add Comment