Dzień Dziecka w Rabkolandzie! Wspaniała zabawa w towarzystwie wiceministra

Ponad tysiąc uczniów z powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i limanowskiego uczestniczyło w 17. edycji pikniku Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom, który tradycyjnie odbył się w Rodzinnym Parku Rozrywki i Edukacji Rabkoland w Rabce-Zdroju. Organizatorem wydarzenia był Andrzej Gut-Mostowy.

Czytaj również: Dzień Dziecka w Miasteczku Galicyjskim

Dzięki zaangażowaniu Darczyńców po raz kolejny dla naszych najmłodszych udało się zorganizować wyjątkowy Dzień Dziecka. Kilkadziesiąt szkół miało możliwość za darmo zabrać dzieci do parku rozrywki – organizator opłacił bowiem transport i wejściówki. Dodatkowo, dla blisko 200 dzieci, które w dniu wydarzenia przyszły do Rabkolandu z rodzicami, zostały również przygotowane bezpłatne bilety.

Pogoda w Rabce-Zdroju sprzyjała w tym roku dobrej zabawie i integracji dzieci z Podhala i Limanowszczyzny. Dla uczestników tradycyjnie przygotowano wiele atrakcji – wśród nich konkursy z nagrodami.

– Jedną z głównych nagród, wycieczkę do Warszawy oraz zwiedzanie Sejmu wygrała szkoła z Kamienicy, a rower górski – druga nagroda główna – powędrowała do Młynnego. Wspaniała zabawa ponad tysiąca dzieci jest dla nas wszystkich sponsorów najlepszą nagrodą za zorganizowane tego festynu – mówił pomysłodawca wydarzenia, Andrzej Gut-Mostowy.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Darczyńców. W tym roku upominki dla dzieci ufundowali: Allmedica, Terma Bania, Termy Szaflary, Kinga Pienińska, Kino Sokół Zakopane, Termy Bukowina, Chochołowskie Termy, Polskie Koleje Linowe, Knap Motor, Uzdrowisko Rabka, Termy Zakopiańskie oraz Cukiernia Samanta.

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment