miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Głosowanie na sportowca roku trwa! Poznaj nominowany [Część 6]

0 455

Trwa pierwszy etap głosowania w jubileuszowej XX edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2022 roku. Samorządy, kluby oraz kibice zgłosili 81 sportowców, wśród, których są reprezentanci kilkunastu dyscyplin m.in. siatkówki, koszykówki, piłki nożnej męskiej i żeńskiej, saneczkarstwa, boksu, kickboxingu, karate, MMA, kolarstwa, tenisa ziemnego, wspinaczki sportowej, jeździectwa, lekkoatletyki, sportów motorowych, narciarstwa, rugby oraz biegów. Poniżej prezentujemy kolejną 8 nominowanych sportowców.

Czytaj również: Akademia Rozwoju Juniora! HALNY Nowy Sącz zaprasza

Każdy ze sportowców będzie miał przyporządkowany inny numer wg. wzoru:
numer 72480
treść: TYP.SR x1,2,3 itd.
Koszt to 2,46 zł z VAT

Zasady głosowania oraz pełny regulamin dostępne są na stronie www.dlamiastans.pl w zakładce SPORTOWIEC2022. Wyniki głosowania są dostępne on-line na stronie: KLIK

Monika Ogórek – zawodniczka MKL Brygada Beskidów zdobyła Mistrzostwo Polski U-20 na dystansie 3,2 kilometra. TYP.SR.41

Emilia Nosal – zawodniczka KTH-Krynica-Zdrój przyczyniła się do wywalczenia przez reprezentacje Polski tytułu wicemistrza świata w kategorii U-18. TYP.SR.42

Natalia Nosal – zawodniczka KTH-Krynica-Zdrój przyczyniła się do wywalczenia przez reprezentacją Polski tytułu wicemistrza świata w kategorii U-18. W jednym spotkaniu została wyróżniona tytułem najlepszej zawodnikiem meczu. TYP.SR.43

Konrad Kita – rolkarz mieszkaniec Nowego Sącza na co dzień jest instruktorem jazdy na rolkach i łyżwach. Pojechał do Kataru w związku z piłkarskimi mistrzostwami świata. Konrad Kita pracował w strefie Winter Wonderland. To w niej znajduje się jedyne na świecie lodowisko, które dzięki najnowocześniejszym technologiom może istnieć przy tak wysokich temperaturach. TYP.SR.44

Kukulak Tomasz zawodnik hokejowej sekcji Sandecji. Wspólnie z drużyną wywalczył amatorskie mistrzostwo Polski. TYP.SR.45

Cabala Bartłomiej – zawodnik hokejowej sekcji Sandecji. Wspólnie z drużyną wywalczył amatorskie mistrzostwo Polski. TYP.SR.46

Michalik Wojciech – zawodnik hokejowej sekcji Sandecji. Wspólnie z drużyną wywalczył amatorskie mistrzostwo Polski. TYP.SR.47

Paweł Jurek – zawodnik hokejowej sekcji Sandecji na pozycji bramkarza. Wspólnie z drużyną wywalczył amatorskie mistrzostwo Polski. TYP.SR.48