Pewniaczki Bejba wygrały turniej piłkarski na Osiedlu Poręba Mała w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

Turniej piłkarski o puchar „Osiedla Poręba Mała” odbył się na Osiedlu Poręba Mała w Nowym Sączu. Pierwsze miejsce zdobyli Pewniaczki Bejba, natomiast drugie Fani Disa.

 

Czytaj również: Sądeczanka Julia Chowaniec zdobyła brąz w biegach przełajowych!

 

– Postanowiłem zorganizować turniej piłki nożnej o puchar „Osiedla Poręba Mała”, na którym mieszkam. Nasze osiedle cieszy się wielką popularnością wśród sportów, a w szczególności ważna jest piłka nożna. Turniej zgromadził ponad pięćdziesiąt osób, tych starszych i młodszych. Tym samym wyłoniliśmy najlepszych na naszym osiedlu. Cieszę się dużą frekwencją, gdyż to pokazuje jak zdolną mamy młodzież – powiedział Maciej Rogóż ze Stowarzyszenia Beskidzka Inicjatywa Społeczna.

Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych. Zmagania rozpoczęli chłopcy ze szkoły podstawowej, natomiast później mecze rozgrywali chłopcy ze szkół średnich. Do wygrania były nie tylko puchary, ale także wyróżnienia indywidualne tj.: najlepszy zawodnik turnieju, najlepszy strzelec turnieju, najlepszy bramkarz turnieju oraz wiele innych.

Wyniki rozgrywek piłkarskich na Osiedlu Poręba Mała przedstawiają się następująco:

1. Pewniaczki Bejba
2. Fani Disa
3. ORK Szaman
4. Światowi
5. Misiogany
6. Gold Team

Najlepszy zawodnik: Michał Korzym
Najlepszy strzelec: Kacper Górka
Najlepszy bramkarz: Kacper Mółka

Koordynatorem oraz organizatorem turnieju piłki nożnej o puchar „Osiedla Poręba Mała” był Maciej Rogóż, który mieszka na Osiedlu Poręba Mała w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook
chłopcyNowy Sączosiedlepiłka nożnaPoręba MałapucharRogózturniej
Comments (0)
Add Comment