Rafał Dudek został trenerem kadry narodowej juniorów K-1

Rafał Dudek to trener i zawodnik w klubie Fight House Nowy Sącz. Został on nominowany do objęcia stanowiska trenera kadry narodowej juniorów K-1 i jest to ogromne wyróżnienie. Mistrz świata WAKO PRO ma uzasadnione powody do dumy.

Czytaj również: Robert Ruchała w szczęśliwej piętnastce Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

– Rafał jest najmłodszym trenerem ze wszystkich obecnie powołanych, ale na pewno jego spore doświadczenie w walkach na całym świecie będzie niesamowicie pomocne. Znamy go dobrze i wiemy, że jak coś robi to zawsze na 100% – można przeczytać na Facebooku Fight House Nowy Sącz.

Rafał Dudek wraz z trenerem klubu Palestra Warszawa Łukaszem Rolą będzie odpowiedzialny za przygotowanie juniorów do najważniejszych startów m.in. Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w K-1. Wybór na trenera kadry narodowej świadczy o tym, że zawodnicy Fight House Nowy Sącz są rozpoznawalni i doceniani w całej Polsce.

Zawodnik klubu Fight House Nowy Sącz walczył m.in. w: Japonii, Tajlandii, Maroku oraz Stanach Zjednoczonych. Jest on zawodowym mistrzem świata WAKO PRO, a także zawodowym i amatorskim mistrzem Polski.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Fight House Nowy Sącz

Komentarze Facebook
DudekjuniorzyK-1kadramistrznarodowaRafałtrenerzawodnik
Comments (0)
Add Comment