Zraszacze Muraw wygrali pierwszy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Grupy My Kochamy Nowy Sącz

Turniej Piłki Nożnej Grupy My Kochamy Nowy Sącz wygrali Zraszacze Muraw, na drugiej pozycji uplasowali się Somsiedzi, natomiast trzecie miejsce przypadło Zwariowanym Wisienkom. Rozgrywki miały miejsce w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu.

Czytaj również: Kamila Nowak w szczęśliwej piętnastce plebiscytu

W zawodach zorganizowanych przez Grupę My Kochamy Nowy Sącz wzięło udział 32 zespoły, a w sumie uczestniczyło w nich ok. 250 zawodników. Rozgrywki poprzedziła uroczysta ceremonia oficjalnego losowania grup w nowosądeckim ratuszu. Rozlosowane zostało osiem grup po cztery zespoły w każdej z nich.

– Bardzo się cieszę z ogromnego zainteresowania turniejem. Był to pierwszy Noworoczny Turniej o Puchar Grupy My Kochamy Nowy Sącz, która cyklicznie organizuję imprezy dla ludzi z naszego miasta. Łącznie rozegraliśmy 64 mecze, co tylko potwierdza bardzo wysokie zainteresowanie piłką nożną w Nowym Sączu – powiedział Maciej Rogóż, organizator i koordynator zawodów.

Wyniki zawodów przedstawiają się nastepująco:

1. Zraszacze Muraw
2. Somsiedzi
3. Zwariowane Wisienki

Król Strzelców: Michał Uroda
MVP turnieju: Zaczyk Michał
Najlepszy bramkarz: Piotr Kędziora

Laureaci turnieju otrzymali nie tylko puchary, ale również medale i statuetki, które wręczył Maciej Rogóż – koordynator wydarzenia sportowego.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook
koordynatorMaciejmedaleMy Kochamy Nowy SącznoworocznynożnapiłkapucharyRogózturniej
Comments (0)
Add Comment