Laureaci targowych konkursów nagrodzeni. Sądeckie firmy w gronie zwycięzców [ZDJĘCIA]

W trakcie XXII targów “Dom i Otoczenie” miały miejsce konkursy w różnych kategoriach, w których udział brali udział wystawcy. Wśród laureatów są firmy z Nowego Sącza m.in. PV Energia Polska czy Dom-Tech.

 

Czytaj również: Sądeczanie na targach „Dom i Otoczenie”. Czego szukali?

 

Na zakończenie XXII targów “Dom i Otoczenie” Wojciech Piech, zastępca prezydenta Nowego Sącza wręczył nagrody dla firm, które zostały laureatami targowych konkursów. Gratulacje złożyła także Wioletta Ochman, organizatorka targów.

Cieszymy się, że potraficie państwo w doskonały sposób, dokonać prezentacji swoich produktów. Myślę, że to nie jest przypadek, to jest wypadkowa również państwa codziennej działalności, nacechowanej profesjonalizmem, jakością i efektem. Gratuluję wystawcom oraz organizatorom targów, które cieszą się dużą popularnością. My, jako miasto, jesteśmy zadowoleni, że możemy w targach uczestniczyć i wspierać inicjatywę już po raz dwudziesty drugi – mówił do laureatów nagród Wojciech Piech.

W kategorii “Eko-Produkt” nagrodę otrzymała firma PV Energia Polska z Nowego Sącza za prezentację systemu grzewczego PV Energia Optima 10 KWp.

“Złotą kielnię” zdobyła firma Dom-Tech Janusz Hilger Nowy Sącz za prezentację pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej o pojemności 270 litrów ze stali chirurgicznej.

W kategorii “Kreatywna prezentacja produktów na stoisku” nagrody otrzymały: firma Luxmal z Chrzanowa i XL-Tape z Kielc, a wyróżnienie Fach-Cent z Kocmyrzowa.

Za najlepszy produkt nagrody trafiły do firm: CM&W Maciej Cembruch Nowy Sącz za opracowanie i wdrożenie technologii uzdatniania wody morskiej do celów konsumpcyjnych, Grandsol z Korzennej za prezentację Mobilnej Ładowarki Solarnej z free zone wi-fi i FHU Karino z miejscowości Goleniowy za prezentację centralnej wentylacji z wymiennikiem spiralnym Karinowent.

Nagroda Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka trafiła do nowosądeckiej firmy Sezam.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook
Dom i OtoczenienagrodyNowy SączWojciech PiechXXII targi
Comments (0)
Add Comment