miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

BINGO – wyjątkowe miejsce na mapie Sądecczyzny. 17 lat tradycji w dbaniu o rzemiosło tapicera

0 1 144

Wymagane produkty dla tapicera, gospodyni domowej, kaletnika, krawcowej, ogrodnika i miłośnika motoryzacji w jednym – jak myślicie, gdzie można znaleźć takie miejsce? Jest taka przestrzeń w Nowym Sączu, która zaspokoi ich wymagania, a wachlarz oferowanego asortymentu może przysporzyć o zawrót głowy. W pracy, czy w domu niejednokrotnie pojawia się konieczność zaopatrzenia w tkaniny, bądź artykuły techniczne jak pianki, kleje, nożyczki, noże, nici czy innego rodzaju sprzęt i akcesoria. Niezaprzeczalnie najlepszym miejscem na takie zakupy jest hurtownia tapicerska BINGO.

 

Czytaj również: Gwarancja najwyższego komfortu snu z nowosądeckiej fabryki materacy!

 

Firma BINGO na sądeckim rynku działa od ponad 17 lat i ma w swojej ofercie niezwykle szeroki wybór produktów. Z pewnością każdy tapicer (i nie tylko) znajdzie tutaj wszystko, co może okazać się niezbędne w jego pracy. Czy jednak asortyment skierowany jest jedynie do tapicerów? Oczywiście, że nie.

Dzisiaj obalimy często powtarzany mit i odwiedzamy jedno z takich miejsc na terenie Nowego Sącza. Tym niezwykle klimatycznym miejscem jest Hurtownia tapicerska BINGO, w której znaleźć można dosłownie wszystko! Począwszy od najmniejszej rzepy, tasiemki, nici we wszystkich kolorach tęczy (Uwierzcie! Byliśmy i widzieliśmy na własne oczy!). Znajdziemy co chcemy, na wszelkiego rodzaju tkaninach i akcesoriach tapicerskich kończąc.

To magiczne miejsce – Hurtownia Tapicerska BINGO, znajduje się pośrodku jednego z większych sądeckich osiedli Millenium, przy ulicy Karola Szymanowskiego 23. Strona Hurtownia tapicerska BINGO w Nowym Sączu – tapicerskie.com.pl (KLIK)
Tel. 18 443 88 30

O szczegółach rozmawiamy z właścicielką i założycielką firmy – Sylwią Nowak.
miastoNS.pl: Hurtownia tapicerska, z nazwy posiada asortyment skierowany głównie do tapicerów – czy to prawda?

Sylwia Nowak: Zupełnie nie. Tapicerzy to tylko niewielka część naszych klientów. Bardzo często gościmy u nas krawców, rzemieślników, kaletników, rękodzielników, osoby zajmujące się produkcją lub renowacją mebli, zabytkowych pojazdów a także przedstawicieli wielu innych zawodów. Bardzo często odwiedzają nas też osoby które zwyczajnie potrzebują wymienić zamek w pościeli, kupić zasłony, czy zaszyć dziurę w poduszce. Co ciekawe, naszymi klientami bywają nawet fani motoryzacji, miłośnicy zwierząt i ogrodnictwa.

 

 

miastoNS.pl: Zwierząt, motoryzacji i ogrodnictwa? To ciekawe! Może Pani rozwinąć?
Sylwia Nowak: Oczywiście. To bardzo proste (mówi z zadowoleniem Pani Sylwia). Motoryzacji, ponieważ mamy w naszej ofercie również materiały przeznaczone do tapicerek samochodowych. Miłośnicy zwierząt dostaną u nas materiały wykorzystywane w produkcji legowisk dla pupili, a ogrodnicy z kilku powodów. Między innymi dlatego, że można u nas dostać materiały i akcesoria idealne w produkcji mebli ogrodowych, parasoli. Co ciekawe, nasze pianki często wykorzystywane są jako przekładki do warzyw. Kiedyś samą mnie to zaskoczyło. Taka niepozorna pianka, a ma mnóstwo zastosowań.

miastoNS.pl: Wspomniała Pani o piance – czym jest i do czego jeszcze może być wykorzystywana?
Sylwia Nowak: Pianki tapicerskie to materiał o bardzo szerokim zastosowaniu. Przede wszystkim wykorzystywane są do wypełniania mebli tapicerowanych, tapicerek drzwiowych i samochodowych. Piankę również wykorzystuje się w produkcji materacy, jak i również wielu produktów specjalistycznych jak łóżka i urządzenia rehabilitacyjne. Materiał ten można spotkać również w jeździectwie, lotnictwie, żeglarstwie, a nawet w szkolnych tablicach.

miastoNS.pl: Czy Hurtownia w nazwie firmy – oznacza, że prowadzicie wyłącznie sprzedaż hurtową?
Sylwia Nowak: Absolutnie nie. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Tak jak wspomniałam. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy zajmuje się produkcją mebli, czy potrzebuje zaszyć dziurę w poduszce – dodaje z Pani Sylwia.

Natomiast oczywiście duże firmy i osoby składające zamówienia hurtowe zawsze otrzymują najwyższą jakość w połączeniu z najlepszą ceną w okolicy!

miastoNS.pl: Co wyróżnia Pani firmę od innych na sądeckim rynku?
Sylwia Nowak: Ponad 17 lat – nie tylko na sądeckim rynku to czas, w którym mieliśmy okazję pogłębić tajniki wiedzy tapicerskiej. Przez te lata przede wszystkim wsłuchiwaliśmy się w przeróżne potrzeby nie tylko rzemieślników, ale i domowych majsterkowiczów i pasjonatów. Poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań, które spełnią najwyższe wymagania każdego klienta. Bardzo starannie dobieramy produkty, dostawców oraz wdrażamy nowe rozwiązania i pomysły. Nasz asortyment jest już na tyle rozbudowany, ze jeśli podczas pracy zabraknie produktu bez którego nie da się zrobić ani pół kroku na przód (a z doświadczenia wiem, że bardzo często się to zdarza), zapewne uda się znaleźć go u nas.

A to czego nie ma na stanie, sprowadzamy w kilka chwil. Prowadzimy również sprzedaż online, więc nasi klienci mogą zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, co w obecnej sytuacji z pewnością jest dużym atutem.

 

 

miastoNS.pl: Jak w takiej różnorodności wybrać idealny materiał?
Sylwia Nowak: Tak naprawdę wszystko zależy od klienta i jego oczekiwań. Każdy oczywiście może liczyć na poradę i pomoc w doborze odpowiedniego materiału w zależności od jego przeznaczenia. Inny materiał będzie odpowiedni jako tkanina meblowa, inny do tapicerki samochodowej, inny do mebli ogrodowych a jeszcze inny do produkcji ubrań, zasłon, pościeli, czy pantofli.

miastoNS.pl: Dla podsumowania – może Pani w kilku zdaniach wymienić produkty jakie można znaleźć w Waszej ofercie?
Sylwia Nowak: W kilku zdaniach raczej będzie trudno – odpowiada z uśmiechem Pani Sylwia. Ale spróbuję. Znaleźć można u nas między innymi tkaniny ozdobne, meblowe, włókniny, tkaniny parasolowe i samochodowe, pianki tapicerskie o dowolnej grubości, sprężyny do foteli czy wersalek, filce, nici, guziki, kleje i wszelkie inne dodatki, akcesoria tapicerskie i krawieckie.

Oczywiście mamy dużo więcej produktów, ale nie sposób ich wszystkich wymienić. Jak widać, udało nam się obalić mit, że hurtownia tapicerska to miejsce przeznaczone dla tapicerów kupujących w hurtowych ilościach. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie.

Wartym podkreślenia jest fakt, że hurtownia tapicerska Bingo mimo nazwy, prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Więc jeśli planujesz spróbować swoich sił w renowacji mebli, szyciu, chcesz wymienić tapicerkę w swoim samochodzie, stworzyć legowisko dla swojego pupila, czy zwyczajnie szukasz materiału do obicia starej kanapy – to idealne miejsce dla Ciebie.

To magiczne miejsce – Hurtownia Tapicerska BINGO, znajduje się w pobliżu  jednego z większego sądeckiego osiedla Millenium przy ulicy Karola Szymanowskiego 23.

Koniecznie musicie odwiedzić to miejsce!

 

BINGO Hurtownia Tapicerska znajduje się w centrum Nowego Sącza na ul. Szymanowskiego 23. Najlepszy dojazd od ul. Królowej Jadwigi

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź