miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Aquaplast – innowacje i niezawodność

0 935

aquaplast

Najwyższa jakość materiałów i nawet pięćdziesięcioletnia gwarancja – to właśnie wyróżnia  firmę Aquaplast, polskiego lidera jeśli chodzi o rynny stalowe, bariery śniegowe, ławy kominiarskie oraz pokrycia dachowe. O technologiach stosowanych przez firmę i o innowacjach wprowadzonych w ostatnim czasie mówi właściciel Aquaplast, Piotr Ruchała.

Kilka lat temu Firma zaproponowała innowacyjne rozwiązanie, którym była produkcja rynien dowolnej długości. Jakie trendy wyznacza firma Aquaplast dzisiaj?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wygodzie klientów, firma Aquaplast, jako jedyna w Polsce, ujęła w swojej ofercie system rynny półokrągłej produkowanej na odpowiedni wymiar w jednym odcinku bezpośrednio na placu budowy. Ta innowacyjna metoda pozwala produkować rynny odpowiadające długością wymiarom dachu. System rynnowy Victoria został doceniony zarówno przez inwestorów jak i samych dekarzy. Łatwość montażu oraz brak konieczności stosowania złączek skutkuje oszczędnością czasu i pieniędzy. System ten korzystnie wpływa również na estetykę wykończenia, zapewniając równocześnie wyjątkową szczelność całego systemu.

Jakie nowe produkty zostały wprowadzone do oferty Firmy w ciągu ostatnich kilku lat?

Wciąż staramy się sprostać wymaganiom rynku i w związku z tym nasza oferta poszerzyła się o rynny z miedzi oraz absolutną nowość na rynku polskim, jaką są rynny z blachy Supra Flow, które posiadają 50-cio letnią gwarancję. Poszerzyliśmy nasz asortyment także o systemy barier przeciwśnieżnych i komunikacji dachowej, które spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy dach, bez względu na typ pokrycia. W naszej ofercie znajdą Państwo także pełny wachlarz blach dachówkowych oraz blach trapezowych.

Jakie rozwiązania stosuje się przy produkcji rynien i dachów przez firmę, aby produkt był najwyższej jakości i odporny na uszkodzenia?

Począwszy od innowacyjnych maszyn, poprzez materiały do produkcji, zawsze priorytetem była dla nas jakość. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są z najwyższej klasy fińskiej stali.  Oferujemy produkty największych polskich i zagranicznych producentów, dlatego jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie atuty wyróżniają Pana firmę na rynku?

Od początków działalności Firmy Aquaplast dokładaliśmy wszelkich starań, aby do rąk klientów trafiały produkty najwyższej jakości. Nasza Firma dysponuje zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym i własną specjalistyczną flotą przystosowaną do przewozu pokryć dachowych. Od początku również przykładaliśmy najwyższą wagę do jakości surowca używanego do produkcji pokryć. Dlatego współpracujemy z najlepszymi europejskimi koncernami takimi, jak Thyssen Krupp Stahl, Arcelor oraz z koncernami RUUKKI i SSAB rodem ze Skandynawii. Firmy te słyną one z najwyższej jakości produktów stalowych. Profesjonalna kadra, sprawdzona logistyka oraz współpraca z gronem sprawdzonych dekarzy pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających. W 2015 roku orynnowaliśmy ponad tysiąc budynków w samej Małopolsce.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź