miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Archiproducts Design Awards 2022 dla firmy WIŚNIOWSKI

0 420

Międzynarodowa kapituła Archiproducts nagrodziła bramę elewacyjną WIŚNIOWSKI w kategorii Buildling Shell. Archiproducts Design Awards to światowej klasy osiągnięcia w obszarze designu.

Misją ADA jest docenianie oryginalności i innowacyjności projektantów z całego świata. Każdego roku do konkursu nadsyłanych jest ponad 700 zgłoszeń. Jury Archiproducts Design Awards 2022 to międzynarodowe gremium cenionych architektów, projektantów, dziennikarzy, fotografów architektury i dyrektorów kreatywnych. W tym roku kapituła doceniła wyobraźnię konstruktorską i funkcjonalną siłę projektu marki WIŚNIOWSKI, bramy segmentowej MakroPro 2.0 ELH, zaprojektowanej pod indywidualne wypełnienie.

MakroPro 2.0 ELH – spektakl z bramą w tle
MakroPro 2.0 ELH to rewolucja w myśleniu o designie. ELH wtapia się w elewację, tworząc perfekcyjny w każdym detalu efekt. Skrzydło bramy elewacyjnej można wypełnić dowolnym materiałem elewacyjnym. Front pokryty płytkami, łupkiem lub panelami z tworzywa sztucznego? Brama ELH pozwala urzeczywistniać najśmielsze architektoniczne wizje. Takie rozwiązanie to nowe możliwości dla architektów i inwestorów stawiających na oryginalność.

Spersonalizowany projekt daje gwarancję unikalnej realizacji. Gdy brama jest zamknięta, jej skrzydło tworzy jednolitą powierzchnię z fasadą. Nie sposób zauważyć, że kryje się tam konkretnych rozmiarów brama garażowa. MakroPro 2.0 ELH dostrzec można dopiero wtedy, gdy zdecydujemy się ją otworzyć. Ten proces to prawdziwy spektakl – jakby ściana budynku zaczęła się załamywać i chować do wnętrza. To robi wrażenie.

 

 

Szerokie możliwości personalizacji – wyjątkowy design i stabilna konstrukcja
Na jak wiele można sobie pozwolić przy tworzeniu własnej bramy elewacyjnej? Skrzydło bramy może osiągać powierzchnię nawet 20 m². Grubość maksymalna materiału wypełniającego to aż 4 cm. Co ważne, brama może być częścią budynku niedocieplonego lub z dociepleniem o grubości między 70 a 220 mm.

Bramę elewacyjną wyposażono w autorski pakiet termoizolacyjny. ThermoSet™ to charakterystyczny system uszczelnienia. Pakiet gwarantuje wyższą odporność bramy na warunki atmosferyczne, chroniąc budynek przed stratami ciepła.

Brama pod indywidualne wypełnienie jest z sukcesem wykorzystywana w posesji, a jej konstrukcja została oparta na rozwiązaniach przemysłowych.

– Zwycięski tytuł Archiproducts Design Awards 2022 dla bramy segmentowej MakroPro 2.0 ELH to gwarancja światowej klasy designu i funkcjonalności. Wyróżnienie przyznawane przez wybitne persony ze świata architektury jest dla naszego zespołu potwierdzeniem, że realizacja śmiałych wizji to właściwy kierunek rozwoju – podsumowuje Maciej Perz, menedżer produktu bramy garażowe przemysłowe w firmie WIŚNIOWSKI.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź