miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Catering dietetyczny sposobem na zdrowe, domowe jedzenie

0 397

Domowe jedzenie doceniałam zawsze, jednak od kiedy mieszkam sama, nikt już dla mnie nie gotuje. Sama umiem gotować, jednak nie mam na to czasu, praca zawodowa zajmuje mnie kompletnie do tego stopnia, że nie wyobrażam sobie jeszcze po pracy przyjść do domu i gotować. Znalazłam rozwiązaniem mojego problemu, a mianowicie dietę pudełkową. Jest ona dla mnie idealnym rozwiązaniem na co dzień. Chciałabym opowiedzieć o tym, dlaczego tak myślę. Zapraszam do dalszego czytania.

Catering dietetyczny, a moje potrzeby
Lubię, kiedy kuchnia jest wyrazista. Nie znoszę nudy oraz jedzenia tego samego przez kilka dni. Odgrzewanie obiadu z wczoraj nie kojarzy mi się z niczym przyjemnym, raczej ze smutną koniecznością. Lubię, kiedy jedzenie jest zdrowe, pyszne, a przede wszystkim świeże. Kiedy stwierdziłam, że nie mam czasu na gotowanie, a fanką fast foodów po prostu nie jestem, stwierdziłam, że postawię na catering dietetyczny Żary. Jest to propozycja, która sprawdza się w moim przypadku idealnie. Nie muszą się martwić już o zakupy, nie sprzątam po obiedzie. Wszystko, co muszę tylko zrobić, to otworzyć pudełko. W środku czeka na mnie zawsze pyszny, pachnący posiłek. Jedzenie pudełkowe to nie tylko wygoda, ale też smak, który robi sporą różnicę. Potrawy są doskonale przyprawione z użyciem przypraw z całego świata. Catering pudełkowy przedstawił mi wiele smaków, których do tej pory nie znałam.

Dieta pudełkowa i pełna przejrzystość jadłospisu
Dieta pudełkowa jest sposobem na to, by mieć stały wgląd w to, co się je na co dzień. Jadłospis przedstawia, ile białka, węglowodanów oraz tłuszczu znajduje się w diecie. Prócz tego warto także wiedzieć, że dieta pudełkowa z dostawą jest dostępna w wieku różnych wariantach. Możliwe jest wybranie diety standard, którą wybrałam ja sama. Mam w niej około 2000 kalorii. Jest ona dla mnie idealna. Nie czuję głodu, nie podjadam, skupiam się tylko na tym, co mam w pudełkach. W moich pudełkach mogą codziennie znaleźć świeże owoce oraz warzywa, które czasem są podawane w ciekawy, nieznany mi wcześniej sposób.

Catering dietetyczny z dostawą oferuje mi pięć posiłków, w których mam tylko to, co lubię. W ankiecie podczas zamawiania cateringu można zaznaczyć swoje preferencje, a także dać znać, czy nie prowadzi się jakieś specjalnej diety. W moim przypadku nie było potrzeby, by coś zaznaczyć, ponieważ jem wszystko. Dlatego też w moich pudełkach znajduje owoce sezonowe, a także takie, które pochodzą z importu. Bogactwo smaków sprawiło, że kiedy mam zły dzień czekam tylko, czym zaskoczy mnie dzisiaj moje pudełko. Każdy posiłek jest dla mnie ciekawym przeżyciem, zwłaszcza kiedy widzę potrawę, które jeszcze nie znałam. Warto też dodać, że dieta pudełkowa nie wyklucza udziału czegoś słodkiego w trakcie dnia. Na podwieczorek często mam coś słodkiego, na przykład jakieś domowe ciasto z owocami. Wiem, że moja dieta stale jest pod kontrolą dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy, co sprawia, że wiem, iż płacę za produkty najwyższej jakości. Bardzo polecam catering dietetyczny też innym osobom.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź