miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dni Otwarte w Salonie Kiki! Wygraj nagrody wartości 10 tys. złotych

0 1 584

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Otwarty salonu KIKI w Nowym Sączu. Sklep powstał z myślą o dzieciach i jest jednym z największych tego typu w regionie. Niezwykle duża powierzchnia użytkowa pozwala na zapoznanie się z bardzo bogatą ofertą, w której znajdują się m.in. wózki, foteliki samochodowe, nosidełka, chusty, akcesoria do kompleksowego wyposażenia pokoju dziecięcego oraz wiele, wiele innych. Placówka rozpocznie wielkie świętowanie już 1 października (sobota) o godzinie 9:00 przy ulicy Tarnowskiej 33 (w budynku Media Markt).

W tym dniu dla klientów przewidziano mnóstwo ciekawych promocji, którymi objęty zostanie cały asortyment. Ponadto każdy kto zrobi w tym dniu zakupy w kwocie powyżej 100 zł będzie mógł uczestniczyć w loterii paragonowej, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody o łącznej wartości, aż 10 tysięcy zł! – informują właściciele sklepu KIKI.

W tym dniu do Państwa dyspozycji pozostanie wysoce wykwalifikowany personel sklepu oraz szerokie grono ekspertów handlowych.

Spodziewasz się dziecka, kompletujesz dla niego wyprawkę lub po prostu chcesz „coś” zmienić w pokoju swojego malucha? Koniecznie zajrzyj 1 października do sklepu KIKI na ulicy Tarnowskiej 33 w Nowym Sączu.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź