miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dobry laptop w niskiej cenie – jak go znaleźć?

0 886

Coraz mniej osób ma jeszcze w domach komputery stacjonarne. PC przydają się w niektórych sytuacjach i mają swoje zalety, jednak laptopy dają dużo więcej wolności i możliwości. Potrzebujesz zmienić swój laptop na nowy? Zobacz, jak go wybrać i nie przepłacić.

Świetnie się składa, że akurat teraz myślisz o wymianie sprzętu. Końcówka roku obfituje w promocje – głównie te świąteczne. Jeśli więc Twój komputer jest przestarzały, powolny i niekompatybilny z potrzebnymi Ci obecnie programami albo po prostu uległ zniszczeniu – kup nowy laptop w najkorzystniejszej cenie.

Najlepsze promocje na laptopy
Najważniejsza rada: nie przepłacaj! Kup laptop w promocyjnej cenie podczas Black Friday. W tym roku najprawdopodobniej nie zobaczysz już lepszych ofert niż te, które będą dostępne pod powyższym linkiem 25 listopada. Jak widzisz, Black Friday nie jest jedynie dniem zakupu prezentów świątecznych, ale i potrzebnych akurat sprzętów – zarówno do codziennego domowego użytku, jak i do pracy.

Pamiętaj, by przed dniem największych rabatów zastanowić się, czego właściwie potrzebujesz. Być może Twoja myszka wymaga wymiany, a do tego planowałeś zakup głośnika bluetooth – to dobry moment, by zrobić listę i na jej podstawie dokonać zakupu sprzętu w niższej cenie podczas Black Friday. Nie chcesz chyba zorientować się kilka dni później, że zapomniałeś o czymś niezbędnym i zobaczyć regularnych cen, mając świadomość, że 25 listopada zapłaciłbyś dużo mniej.

Jaki laptop wybrać podczas Black Friday 2022?
Korzystając z promocji, możesz w lepszej cenie kupić komputer dopasowany do Twoich potrzeb. Jakie parametry warto wziąć pod uwagę, nie będąc specjalistą od sprzętu komputerowego?

  • pamięć, w tym pamięć RAM i ewentualną możliwość jej rozszerzenia,
  • wgrany system operacyjny,
  • rodzaj karty graficznej,
  • procesor,
  • rodzaj matrycy.

To tylko kilka najważniejszych parametrów spośród wszystkich, jakie warto mieć na uwadze. Jeśli interesują Cię przede wszystkim przecenione laptopy gamingowe w Neonet na Black Friday, kliknij ten link 25 listopada – będą tam wtedy dostępne najlepsze oferty najmocniejszych laptopów z dużą ilością pamięci operacyjnej i doskonałymi parametrami karty graficznej.

Jeśli natomiast potrzebujesz kupić komputer do pracy, zastanów się, czy będziesz używał głównie pakietu Microsoft Office, czy musisz magazynować duże ilości danych, czy pracujesz na programach graficznych, wykorzystujących dużą ilość pamięci RAM. Określenie swoich potrzeb i wymagań co do sprzętu jest najważniejsze, by wybrać laptop, który będzie nam bezproblemowo służył przez kilka kolejnych lat.

Lepiej usypiać czy wyłączyć laptopa? Dowiedz się tutaj.

Najmniejsze wymagania mamy zwykle wobec domowego komputera do codziennego użytku. Jeśli laptop jest Ci potrzebny jedynie do tego, by od czasu do czasu zrobić zakupy online, sprawdzić prywatną skrzynkę e-mail oraz opłacić rachunki w bankowości elektronicznej, bo po prostu wygodniej robić Ci to na większym ekranie niż w smartfonie, najprawdopodobniej podczas Black Friday 2022 kupisz nowy sprzęt w śmiesznie niskiej cenie – jego parametry bowiem nie muszą być tak wysokie, jak w komputerze do pracy czy gamingowym.

Skorzystaj z promocji i nie przepłacaj!

– Artykuł sponsorowany

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź