miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Galeria Sandecja sprzedana! Co dalej z popularnym centrum handlowym?

Galeria Sandecja w Nowym Sączu zmienia właściciela

9 14 191

Spółka z grupy Agat Ejendomme (dawniej TK Development) sfinalizowała transakcję sprzedaży galerii handlowej Sandecja w Nowym Sączu. Nowym właścicielem obiektu został fundusz Focus Estate. Sprzedającemu doradzał Colliers, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych.

Czytaj również: Skandal w Chełmcu! „Ładne skargi twoja mama pisze” – w tle komunikacja zbiorowa [Interwencja czytelnika]

Galeria handlowa Sandecja w Nowym Sączu została wybudowana w 2009 roku przez TK Development. Na łącznej powierzchni 17 650 mkw. znajduje się 75 lokali, których najemcami są marki, takie jak: H&M, New Yorker, Euro RTV AGD, CCC, Apart, Deichmann, Douglas oraz wiele innych. Największym najemcą spożywczym w budynku jest Carrefour. Do dyspozycji klientów oddano 800 miejsc parkingowych, także wyposażonych w ładowarki do samochodów elektrycznych.

– Zgodnie z prognozami Colliers na rynku centrów handlowych w Polsce w najbliższym czasie spodziewamy się wzmożonej aktywności w różnych obszarach, między innymi przejęć. Sektor centrów handlowych po pandemii, wbrew części przewidywań, odbudował się i nadal osiąga wysokie stopy zwrotu. Co ważne, ten format okazał się odporny również na rozwój rynku e-commerce, na co mają wpływ między innymi rosnące koszty dystrybucji. Sprzedaż Sandecji w Nowym Sączu to pozytywny sygnał dla rynku, a także zapowiedź dobrego roku. Gratulujemy Agat Ejendomme i Focus Estate Fund sfinalizowania transakcji oraz dziękujemy sprzedającemu za zaufanie i możliwość bycia częścią tego procesu – mówi Dariusz Forysiak, Dyrektor w dziale Doradztwa Inwestycyjnego, Colliers.

O Colliers
Colliers (NASDAQ, TSX: CIGI) to wiodąca firma oferująca szeroką gamę najwyższej jakości usług w zakresie nieruchomości i zarządzania inwestycjami. Działając w 66 krajach, ponad 18 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 28 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający znaczne udziały w firmie, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości ok. 20%. Z rocznymi przychodami firmy na poziomie $4,5 mld oraz aktywami w zarządzaniu o wartości ponad $99 mld, maksymalizujemy potencjał nieruchomości i przyspieszamy sukces naszych klientów i pracowników. Dowiedz się więcej na corporate.colliers.com, lub śledź nas na Twitterze @Colliers i LinkedInie.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
9 Komentarze
 1. Keisyr pisze

  Tylko tusk doszed do wladzy zaraz wyprzedarz majątku dla niemców bo beneluks to też niemcy jak hitler !!!! Ludzie obudzcie sie !!!!!!!

 2. kenzo pisze

  tam nic nie ma dojazd z centrum godzina a obecnie 2 sklepy i asortyment tragedia … zaorac i posadzic kukurydze

 3. Baca pisze

  Dojazd w godzinę? Chyba z centrum Zakopanego

 4. Kanibal pisze

  A co jest w centrum? Tam też wszystko wyprzedane

 5. Adam pisze

  Pan Donald Tusk jest premierem właśnie dlatego że ludzie się obudzili …….

 6. MS13 pisze

  Pewnie chodzi o podatek 😁

 7. LucyFere pisze

  @ Keisyr, no, bo Galeria Sandecja jest dobrem narodowym ktore nalezy zabezpieczyc 🤦‍♀️
  A tak na marginesie, jezdzisz Polonezem? Czy jakims niemieckim wehikulem? Pytam, bo kolega chce wiedziec.

  😈😈😈

 8. Ależ pisze

  Osmiogwiazdowcy w akcji ,wszystko sprzedać albo zlikwidować, Polacy jako tania siła robocza do roboty fir deutschland. Amen.

 9. Katarzyna pisze

  Najlepiej zrobić z Nowego Sącza zaścianek.
  Kurna chata i klepisko.

Zostaw odpowiedź