miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Hotelarskie metamorfozy!

0 210
Podczas lekcji hotelarstwa, uczniowie klas hotelarskich w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju uczestniczyli w zajęciach z wizażystką Angeliną Śliwińską – absolwentką szkoły.

 

Czytaj również: Konsultacje projektu „Programu Współpracy Powiatu Nowosądeckiego z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2022”

 
Zajęcia dotyczyły kreowania własnego wizerunku i różnych form makijażu. Uczniowie, zarówno dziewczyny, jak i chłopcy – dowiedzieli się, co robić, aby dobrze wyglądać o każdej porze dnia, stosownie do miejsca i zajmowanego stanowiska.

 

– Chociaż to nie wygląd w życiu jest najważniejszy, to jednak profesjonalne podejście, dyskretna elegancja, subtelny makijaż, wpływają na opinię przyszłego pracodawcy – mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. – Kolejna część zajęć w formie warsztatów stylizacji, wizażu i makijażu odbędzie się w Gabinecie Kosmetycznym „Diament”. Staramy się na bieżąco współpracować z absolwentami naszej szkoły, którzy prowadzą własną działalność, czy pracują na różnych stanowiskach w branży hotelarsko-gastronomicznej.
 
Opiekunem uczniów jest Dorota Pacut nauczycielka przedmiotów hotelarskich.
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź