miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jak znaleźć okazje zakupowe przez smartfona?

0 403

Macie dość papierowych gazetek promocyjnych, które zapychają Wam skrzynki pocztowe albo zaśmiecają klatki schodowe? Na szczęście jest już na to rozwiązanie! To aplikacja mobilna Blix.pl, którą można ściągnąć na smartfona lub tableta i właśnie za jej pośrednictwem przeglądać gazetki reklamowe wielu sklepów!

 

Mało kto lubi sterty ulotek zaśmiecających skrzynki pocztowe i klatki schodowe – niestety wiele firm wciąż działa w ten sposób, nie zdając sobie sprawy, że zamiast zyskiwać dzięki temu nowych klientów, tylko ich traci. Nie lubimy bałaganu w najbliższym otoczeniu, coraz ważniejsza staje się dla nas ekologia – a wycinanie drzew na to, by wyprodukować z nich gazetki promocyjne z pewnością do ekologicznych nie należy.

W szybkim, wygodnym i tanim kupowaniu pomoże aplikacja mobilna Blix.pl dostępna na stronie internetowej https://blix.app.link/8hvO7kmTPR – zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, jak na Androida. Szybko doceni ją każda osoba, której zależy na oszczędnościach w domowym budżecie.

Aplikacja mobilna Blix.pl – jak to działa?

Jak dokładnie działa aplikacja Blix.pl? Jest to więc narzędzie, w którym zawsze znaleźć można aktualne gazetki promocyjne sieci handlowych z przeróżnych branż. Umieszczono tam gazetki dyskontów, takich jak Tesco czy Biedronka, sklepów z kosmetykami, środkami higieny oraz drogerii, takich jak Rossmann, sklepów obuwniczych i odzieżowych, z zabawkami, budowlano-remontowych czy z odzieżą i artykułami sportowymi.

Jakie są zalety posiadania aplikacji mobilnej Blix.pl na smartfona lub tableta?

  • W jednym miejscu znaleźć można kilkadziesiąt na bieżąco aktualizowanych gazetek reklamowych

 

  • Każdy posiadacz aplikacji może je oglądać na ekranie swojego smartfona lub tableta w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

 

  • Nie musicie zbierać gazetek papierowych ani martwić się, że ta, która trafiła do Waszej skrzynki jest już nieaktualna.

 

Oczywiście należy pamiętać, że istnieje także strona internetowa Blix.pl, z której korzystać mogą także osoby nieposiadające smartfona lub tableta.

Czym jeszcze wyróżnia się Blix.pl? I na stronie internetowej, i w aplikacji mobilnej znajduje się bardzo praktyczna i prosta w obsłudze wyszukiwarka produktów. Wystarczy, że wpiszecie produkt, który jest Wam potrzebny i klikniecie „szukaj” – na ekranie natychmiast wyświetlone zostaną gazetki promocyjne tych sklepów, w których się on znajduje. Na koniec prawdziwy hit! Już niebawem za pośrednictwem aplikacji będzie można również skanować karty programów lojalnościowych, prowadzonych przez wiele dużych sieci handlowych. To wyjątkowa wygoda!

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź