miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kulinarny duet podbija branżę gastronomiczną już od 10 lat! Jubileusz Katarzyny i Tomasza z Novo.Sądeckiej oraz Florencji

0 2 517

Katarzyna i Tomasz Florek to duet, który od 10 lat z pasją i energią tworzy wspaniałe miejsca, gdzie smak i klimat zawsze idą w parze. W ich posiadaniu znajdują się dwie restauracje: Florencja oraz Novo.sądecka, gdzie każde danie przygotowane jest z pełnym zaangażowaniem i miłością do kulinarnej sztuki. O jubileuszu działalności przeczytamy w mediach społecznościowych restauracji.

Czytaj również: Florencja – z pasji i miłości do jedzenia!

Bez względu na to, do której restauracji zaglądną goście, mogą liczyć na wspaniałe doznania smakowe oraz niepowtarzalną atmosferę.
 
Podczas gdy Tomasz kieruje się w swojej pracy matematyczną precyzją, Katarzyna to dusza polonisty i ogrodnika. Ich różne zainteresowania, doświadczenia i umiejętności sprawiają, że razem tworzą zgrany duet. Dziesięciolecie ich pracy to czas, w którym pokazali, jak wiele można osiągnąć, kiedy robi się to z pasją i pełnym zaangażowaniem.
Oby tak dalej! Życzymy Katarzynie i Tomaszowi kolejnych dziesięciu lat pełnych gastronomicznych sukcesów oraz zadowolonych gości.
 
 
W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, świadczące o profesjonalizmie Kasi i Tomasza. Oto kilka z nich:
 
Dominika Teper

Oni są mega genialni nic dodać nic ująć poprostu najlepsi i życzymy im dużo dalszych sukcesów
 
Bogusław Kosecki

Gratulacje. Gotujcie nam w zdrowiu i szczęściu Sto lat.
 
Gratulacje  👏  życzymy dalszych sukcesów w branży 👍 klasa sama w sobie  😊
 
Życzę dalszych sukcesów pozdrawiam serdecznie!
 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź